Sokak Modasının Arka Bahçesinde Bir Yıldız: Lady Gaga

Sokak Modasının Arka Bahçesinde Bir Yıldız: Lady Gaga
9 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 966 kez okundu.

Sokak Modasının Arka Bahçesinde Bir Yıldız: Lady Gaga

Birçokları onu acımasızca eleştirirken; o milyonları peşinden sürüklemeye devam ediyor. Sokak stili en çok konuşulan ünlülerden biri o ve bundan hiç rahatsız olmuyorum dercesine çılgın seçimlerine devam ediyor. Birçok moda otoritesi onu özellikle sokak modasının arka bahçesindeki bir yıldız olarak tanımlıyor. Çünkü yaptığı seçimler kolay kolay kimsenin giyemeyeceği türden. Örneğin minicik bir kot şortu siyah file çorapla tamamlayıp, üzerine sadece bikini giyip altına da topuktan ziyade tuğla görüntüsü veren en az 20 cm’lik bir ayakkabı giyebilecek başka kimseyi tanıyor musunuz?

Lady Gaga Sokak Stili

İnsanlar arka bahçelerine kullanmadıkları eski ve kirli eşyalarını atarlar öyle değil mi? Lady Gaga için de böyle bir şey söylenmesinin sebebi; giydiği parçaların çoğu moda otoriteleri tarafından çöp olarak nitelendiriliyor. Ama o ise her şeye rağmen kendi tarzı olduğunu söyleyen ve bundan ödün vermeyen bir yıldız. Onun bu özgür ruhu birçok genç kıza ilham oluyor.

Lady Gaga sokak Tarzı

Özellikle de ödül törenlerinde giydiği kostümleri ile çok konuşuluyor. Zaten onun istediğinin de bu olduğunu düşündüğümüzde çiğ etten giydiği kostümü anlamak çok da zor olmasa gerek. En son Met Müzesi töreninde giydiği mayokini tarzı iddialı bir kıyafet ve üzerine giydiği taşlı mini ceketi ile yine gecenin en çok konuşulan kadını oldu. Tabi bu kombini altına giydiği 25 cm’lik ayakkabı benzeri bir şeyle tamamladığınız düşünürsek Lady Gaga yine amacına ulaşmış görünüyor.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git