Siyah Beyaz Aşk Dizisi Birce Akalay (Aslı Çınar) Saç Modeli ve Rengi

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Birce Akalay (Aslı Çınar) Saç Modeli ve Rengi

Siyah Beyaz Aşk dizisi, Kanal D ekranlarında Pazartesi akşamları seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen dizinin başrol oyuncularından Birce Akalay’ı yoğun istek üzerine mercek altına aldık. Birçok genç kız ve olgun kadın, Birce Akalay’ın canlandırdığı Aslı Çınar karakterindeki stili merak ediyor. Özellikle Birce Akalay saç modeli ve rengi ciddi derecede merak uyandıran konular arasında yer alıyor. Bu yüzden biz de ünlü oyuncunun dizideki saç stillerinden örnekler vereceğiz.

siyah beyaz aşk birce akalay saç modeli ve rengi

Siyah Beyaz Aşk Aslı Çınar saç stili ile kadınlara ilham kaynağı olurken, özellikle de kendi ayakları üzerinde durmayı hayal eden hanımlar, ünlü oyuncunun dizide canlandırdığı karakterin saç modelini kendilerine görmek istiyorlar. Siyah Beyaz Aşk Birce Akalay saç modeli farklı şekillerde dizinin farklı bölümlerinde karşımızda olabiliyor. Bir bakıyorsanız dalgalı, bir bakıyorsunuz topuzlu, bir bakıyorsunuz düz saç modeli ile ünlü oyuncu karakterini yansıtıyor.

Şimdi sizlere Siyah Beyaz Aşk Birce Akalay saç modeli ve rengi ile alakalı görsel örnekler vereceğiz, bunlardan ilham alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git