Şık ve Modern Bir Kadın: Lily Aldridge

Şık ve Modern Bir Kadın: Lily Aldridge
9 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

Şık ve Modern Bir Kadın: Lily Aldridge

Modern ve şık görünmek için dünyanın önemli isimlerini kendinize rol model alabilirsiniz. Ancak bu noktada sizin tarzınıza, vücut yapınıza ve yaşantınıza en uygun olan ünlü ismi rol model almanızda fayda var. Böylece şık görünümü elde ederken, çevreniz tarafından tuhaf olarak yorumlanacak bir duruma da düşmemiş olursunuz. Lily Aldridge; kendisine rol model almak isteyen kadınlar için güçlü bir moda ikonu olarak karşımızda…

Lily Aldridge sokak stili

Serin geçen bahar akşamlarında da şık ve zarif görünmek mümkün. Nasıl mı? bunu bize dünyaca ünlü isim Lily Aldridge; şık ve modern tavrı ile net bir biçimde gösteriyor. Newyork sokaklarında, geçtiğimiz günlerde havanın kapalı olmasına aldırış etmeden, bembeyaz bir kombinle sokağa çıkan 32 yaşındaki güzel; modern ve şık görünmenin püf noktalarını da açıkça gösterdi. Oluşturduğu beyaz kombin ile serin ve yağmurlu havalarda bile kadınların istedikleri şıklığı elde edebileceklerini gösteren Lily Aldridge; bembeyaz kombinini Terracota rengi kemer ve çizmeleri ile hareketlendirdi. Ufak ama zarif bir dokunuşla, beyazın soğuk günlerde de, şık ve modern görünmek adına tercih edilebileceğini herkese gösterdi.

Günlük yaşantısında da şık olan Lily Aldridge stili; resmiyet arayan, ancak şıklıktan da ödün vermek istemeyen kadınlar için ilham kaynağı oldu. Kombininde blazer ceket kullanarak, zarafet, şıklık ve modernliği bir arada harmanlayan Lily Aldridge’in bu stilini kullanarak siz de günlük yaşantınızda resmi ve şık görünebilirsiniz. Sade ama şık bir kombin için ünlünün bu stili kaçınılmaz bir fırsat.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git