Sienna Miller Baharda Bu Kombinleri Tercih Ediyor

Sienna Miller Baharda Bu Kombinleri Tercih Ediyor
18 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 966 kez okundu.

Sienna Miller Baharda Bu Kombinleri Tercih Ediyor

34 yaşında İngiliz kadın oyuncu olan Sienna Miller; cesur bir giyim tarzına sahip olan ünlüler arasında yer alıyor. Bahar aylarında özellikle kısa ve dekolteli elbise ve kıyafetleri tercih eden Sienna Miller; vücudunu fit durumda tutmayı başardığı için, rahatlıkla kombinlerinde ten gösterebiliyor. Genelde baharda ve yazın desenli kıyafet ve elbiseleri tercih ederek sokak stilini oluşturan güzel ve başarılı oyuncu; herkesin dikkatini çekmeyi de başarıyor. Çiçek desenli kıyafetlerin bir numaralı kadını olan Sienna Miller; göğüs dekolteli ve sırt dekolteli elbiseleri de tercih ediyor. Özel gün ve gecelerde daha şık ve daha sade parçalara yönelen güzel oyuncu; oluşturduğu bahar kombinler ile hem genç kızların, hem de kadınların ilgi odağı olmayı başarıyor.

Sienna Miller Dekolteli Transparan Elbise Modeli

Sienna Miller bahar ve yaz kombinlerinde dikkat çeken en önemli nokta ise; spor ayakkabılar oluyor. Günlük yaşam için oluşturduğu kombinlerde beyaz T-shirt, kot pantolon ve spor ayakkabılara da sıkça yer veren güzel ve başarılı oyuncu; bu şekilde Los Angeles sokaklarında fink atıyor. Güneş gözlüklerini de yanından ayırmayan başarılı oyuncu; güneş çıktığı anda, gözlüklerini takarak, sarı saçları ile hoş bir duruş sergiliyor. Gerek tarzı, gerek doğal makyajı ve gerek saç stili ile idol haline gelmeyi başaran Sienna Miller’ı siz de bahar ve yaz kombinlerinizde örnek alabilirsiniz.

Sienna Miller Sokak Stili Yazlık

Sienna Miller’ın yazlık ve baharlık kombinlerinden ilham alarak siz de oldukça çekici bir görünüme sahip olacaksınız. Dışarıya çıktığınız andan itibaren bütün gözler sizin üzerinize çevrilecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git