Sezonun Trendi: Neon Kıyafetler

Neon Kıyafetler ve Abiyeler Nasıl Kombin Edilir?

Yeni sezonun moda trendleri içerisinde yer alan neon renkler; şüphesiz yaz sezonunun vazgeçilmezleri arasında. Kış mevsiminde de soğuk havaların etkisini biraz olsun üzerimizden atmamıza yardımcı olan neon renkli kıyafetler, sezonun trendi olarak karşımıza çıkıyor. En doğru kombini oluşturduğumuz zaman, neon kıyafet ve elbiseler ile aradığımız o muhteşem tarzı elde etmemiz de kaçınılmaz olacak.

2016-2017 Kış mevsiminin trendleri arasında yer alan neon renkli parçaları kombin ederken dikkatli olmalı ve uyumlu görüntü çizmeye dikkat etmeliyiz. Neon modası ile birlikte bu kış, soğuk havaların yarattığı o kasvetli havayı rahatlıkla üzerimizden atacağız. Birçok bayanın kombin ederken zorluk yaşadığı neon parçalar; aslında zarafetin ve şıklığın da en doğru adresi oluyor. Neon pantolonlar, abiyeler, elbiseler, etekler, gömlekler ve tulumlar; kışın neon trendini üzerimizde taşımamıza yardımcı olacak olan giyim modelleri arasında yer alıyor. Şimdi sezonun trendi olan neon renkleri ile donatılmış parçalara göz atalım.

Neon Etekler

Yazın olduğu gibi kışın da tercih edebileceğimiz neon etekleri kombinlememizin 2 farklı yöntemi bulunuyor. İlk olarak neon etek üzerine siyah bir parça giyerek kombin oluşturmak olacak. Eteğiniz hangi renk neon olursa olsun; üzeriniz, ayakkabılarınız ve mümkünse aksesuar parçalarınız bile siyah renkte olsun. Bir diğer kombinlenme olayında ise; eteğin neon rengine uygun bir üst parçası seçmektir. Ancak aynı renkte olmamasına dikkat ediniz.

Neon Pantolonlar

Neon etek giymeyi tercih etmiyorsanız; siz de neon renkli pantolonları tercih ederek sezonun trendine uyum sağlayabilirsiniz. Eğer risk almak istemiyorsanız; sade ve tek renk bluz ya da gömlekleri kullanarak, neon renkli pantolonları kombinleyebilirsiniz. Kombinde pantolon ile aynı renkte olacak bir aksesuar parçası kullanmak; kombinin daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Neon Gömlekler

Her mevsim giyilebilen neon gömlekler; yazın bikinilerin üzerine transparan tarzı ile tercih edilebilir. Kışın ise siyah renkte botlar, opak çoraplar ve siyah taytlarla rahatlıkla kombinlenebilir. Özellikle bronz tenli bayanlar üzerinde muhteşem bir duruş sergileyecek olan neon gömleklerle sezonun trendi siz olabilirsiniz.

Neon Tulumlar

Genelde asil ve tarz sahibi kadınların tercihi olan tulumlar; neon ile bambaşka bir boyut kazanıyor. Sezon trendi olan neon renkleri ile dizayn edilmiş olan tulumlar; sizi de son derece modern bir tarza büründürecek. Başlı başına bir kıyafet olan neon renkli tulumların yanı sıra başka hiçbir şey giymemeniz gerekiyor. İsterseniz ufak dokunuşlarla cazibeyi arttırabilirsiniz. Bunun için bel kısmında ince bir kemer kullanmanız yeterli olacaktır.

Neon Abiyeler

Özel davetlerde ve gecelerde tercih edeceğiniz abiyelerin de neon olmasına özen gösterin. Neon renkli abiyeler ile birlikte aradığınız o şahane tarzı yakalayacak ve göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşacaksınız. Neon abiyeleri altın, gümüş ya da ten rengi aksesuar parçaları, portföy çanta ya da ayakkabılar ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git