Serenay Sarıkaya’nın Sokak Stili: Casual ve Şık

Serenay Sarıkaya’nın Sokak Stili: Casual ve Şık
7 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.123 kez okundu.

Serenay Sarıkaya’nın Sokak Stili: Casual ve Şık

Sokak stili denilince akla gelecek birkaç ünlüden biridir Serenay Sarıkaya. O, çoğu zaman kendi seçtiği parçaları ile dikkatlerine üzerinde toplamayı her zaman başarmıştır. Zaten seçtiği parçalara baktığınızda da bundan memnun olduğunu görebilirsiniz. Jean pantolonların yanı sıra Jean şort ve tulumları da sıklıkla kullanan güzel oyuncu; giydiği her şeyi kendine yakıştırmayı iyi biliyor. Özellikle oynadığı diziler dahil olmak üzere çalıştığı stylistler onu kendi çizgisinden çıkmadan da çok iyi giydiriyorlar.

Serenay Sarıkaya Jean Pantolon ve Gömlek Kombini

Uzun ve kaslı bacaklarında mini şortları en iyi taşıyan kadınlarda biri olan Serenay Sarıkaya, şort giydiğinde üzerine çoğunlukla basic t-shirt tercih ediyor. Onu zaman salaş gömleklerle de görebilirsiniz. Hatta boyfriend gömlekleri ilk giyenlerden biridir. Tabi, bu küçük tüyolarla şık görünmeniz mümkün olduğu gibi; vasatın altına inmeniz de mümkündür. Eğer vücudunuz Serenay Sarıkaya’nın ki kadar güzel olmasa da, hatırı sayılır bir fiziğiniz varsa, sorun yok demektir.

Serenay Sarıkaya Kot Şort Sokak Stili

Vücudunuzun En Beğendiğiniz Yerini Ön Plana Çıkarın 

Ama üst bedeniniz kalınsa, boyfriend gömleklerden uzak durmalısınız. Zira sizi daha kalın göstermekten başka bir işe yaramayacaktır. Tabi aynı durum bol kesimli Jean pantolonlar için de geçerlidir. Sokak stilinde de, giyinirken amacınız sadece şık ya da farklı görünmek olmamalıdır. Aynı zamanda kusursuz bölgelerinizi ön plana çıkarmayı iyi bilmelisiniz. Örneğin; bacaklarınızı beğeniyorsanız, mini giymekten çekinmeyin ya da ince belinizi göstermek için de o doğrultuda seçimler yapın.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git