Serenay Sarıkaya Stilinde 5 Önemli Nokta

Serenay Sarıkaya Stilinde 5 Önemli Nokta

Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en gözde ünlüleri arasında yer almayı başaran Serenay Sarıkaya; özellikle Medcezir dizisindeki Mira karakteri ile birçok kişinin hafızasına kazınmıştı. Özellikle dizide giydiği kostümler ile herkes ona hayran kalmıştı. Kendisi günlük yaşamında da yine oldukça şık ve zarif bir görüntü çiziyor. Ancak onun stilinde 5 önemli unsur yer alıyor. Siz de bu noktalara dikkat ederek ona yakın bir stil oluşturabilirsiniz.

Serenay Sarıkaya Makyajı Nasıl Yapılır

Sade Makyaj

Serenay Sarıkaya doğal bir güzelliğe sahip olduğu için; pek fazla abartılı makyaja ihtiyaç duymuyor. Aslında en güzelini de yapıyor. Güzel oyuncu bu sayede doğal güzelliğini uzun yıllar boyunca koruyabilir. O yüzden Serenay Sarıkaya’yı çoğu zaman sade makyajla görüyorsunuz. Sadece dizilerde rol gereği ya da özel davetlerde bordo ve kırmızı ruju tercih ediyor. Şunu da söylemeden edemeyeceğim; bu 2 ruj renginin Türkiye’de en fazla yakıştığı ünlülerin başında geliyor bana göre.

Serenay Sarıkaya Yırtmaçlı Abiye Modeli

Şık ve Asil Abiyeler

Öze davetlerde güzel oyuncu vücudunun güzelliğine de güvenerek dekolteli ve yırtmaçlı abiyeleri tercih ediyor. Güzel oyuncuda bu tür abiyelerin oldukça şık ve asil bir görünüm yansıttığını söylesek yanlış olmaz. Taşlı ve dantelli abiyeleri pek fazla tercih etmiyor. Abiyelerde de yine sadeliği kullanıyor.

Serenay Sarıkaya Kot Şort Kombini

Kot Şort Onun İçin Vazgeçilmez 

Serenay Sarıkaya için bahar geldiğinde kort şort sezonu açılmış demektir. Yazın özellikle sokak stilinde güzel oyuncuyu kot şortu ile bir hayli şık görebilirsiniz. Üzerine giydiği beyaz bir T-shirt ve sandalet ile kombinini tamamlıyor.

Serenay Sarıkaya Sokak Modası

Spor Giysiler Ön Planda

Spora düşkünlüğü ile bilinen bu sayede vücudunu daima fit tutan güzel oyuncu; spor giysilerden de uzak durmuyor. İlkbahar ve Yaz aylarında dışarıda onu spor kombinleri ile sıkça görebilirsiniz.

Serenay Sarıkaya Rahat Kombinler

Rahatından Ödün Vermiyor

Serenay Sarıkaya stilinde en önemli nokta; kendini rahat hissetmesidir. Güzel oyuncu içerisinde rahat hareket edebileceği kıyafetlere daha sık yöneliyor. Bu yüzden dar giysileri çok fazla tercih etmiyor. Rahatına düşkün olduğunu giyim tarzı ie de herkese gösteriyor.

Serenay Sarıkaya stiline ait fotoğraflara aşağıda yer alana galerimizden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git