Serenay Sarıkaya Hakkında Daha Önce Duymadığınız 10 Şey

Serenay Sarıkaya Hakkında Daha Önce Duymadığınız 10 Şey
4 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 465 kez okundu.

Sesi ve Güzelliğiyle Herkesi Büyüleyen Serenay Sarıkaya Hakkında 10 Önemli Bilgi

Sesi, güzelliği ve oyunculuğuyla Türkiye’nin en önemli aktrisleri arasında kendisine yer bulan Serenay Sarıkaya’yı ne kadar yakında tanıyorsunuz? Onun hayranıysanız eğer, onun hakkında vereceğimiz bilgileri mutlaka bilmeniz gerekiyor. Serenay Sarıkaya hakkında daha önce duymadığınız ilginç bilgileri sitemizde bulacaksınız.

Güzel ve başarılı oyuncu; aynı zamanda sesiyle de herkesi büyülemeyi başardı ve katıldığı programlarda seslendirdiği şarkılarla ne kadar zarif bir sesi olduğunu gösterdi. 

Adanalı dizisi ile ekranlara giriş yapan ve ardından Lale Devri, Medcezir gibi dizilerdeki başarılı oyunculuğuyla kısa sürede herkesin sevgilisi haline gelen Serenay Sarıkaya; katıldığı birçok programda şarkı söyleyerek, sesi konusunda da ne kadar iddialı olduğunu göstermişti. Sinema filmlerinde de yavaş yavaş başrol oynamaya başlayan başarılı ve güzel oyuncu hakkında daha önce hiç duymadığınız bazı bilgiler vereceğiz.

Serenay Sarıkaya Hakkında Duymadığınız Şeyler

  1. Serenay henüz 6 yaşındayken annesi ve babası ayrıldı. O günden itibaren annesi hiçbir zaman yalnız bırakmadı ve hep ona destek oldu. Bu yüzdendir ki; Serenay Sarıkaya için annesinin yeri çok başka ve çok özel.
  2. Birçok kişi onun saçlarının boyalı olduğunu ve doğal saçları olmadığını düşünüyor. Onun hakkında bilinen en büyük yanlışlardan bir tanesi de bu. Çünkü saçları tamamen doğal, yani boyalı değil. Özellikle Medcesir dizindeki saçlarıyla güzel oyuncu büyük ilgi görmüştü. O dizideki saç stilleri ile alakalı makalemize buradan ulaşabilirsiniz.
  3. Vücudunun bu denli kusursuz olmasındaki en büyük payı spora borçlu. Zira onun hayatında sporun yeri bir başka ve adeta sporla yatıp, sporla kalkıyor.
  4. Serenay’ın kendisine ait bir totem defteri olduğunu biliyor muydunuz? İstanbul’a taşındığı zaman, bir totem defterine olmasını istediği şeyleri not alıyordu.
  5. Yazmayı çok seven ve boş kaldığı zamanlarda sürekli yazan Sarıkaya; bir şiir defteri de tutuyor ve bu konuda oldukça da başarılı.
  6. Sanıldığı gibi o günümüz kızlarına pek de benzemiyor. Zira kendisi eski kafalı birisi olduğunu söylüyor ve binlerce plağa sahip olan bu güzel oyuncu, eski Türk filmlerinin müziklerini dinlemeye bayılıyor.
  7. Serenay’ın en sevdiği yönetmen Woody Allen. Sarıkaya, onun bir filminde rol almayı hayal ediyor ve bir gün bunu gerçekleştireceğini umuyor.
  8. Serenay Sarıkaya’nın en büyük korkusu; bir gün kendi zihninde kaybolacağını düşünmesi.
  9. Çok alıngan bir yapıya sahip olan Serenay; özel bir güce sahip olsa bunu hemen değiştirirmiş.
  10. Hayatta her şeyin bir sebebi olduğunu düşünen güzel ve başarılı oyuncu; bu yüzden iyi de, kötü de başına ne gelirse gelsin; her olayı aynı şekilde hevesle kucaklıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git