Serenay Aktaş Saç Modeli ve Rengi

Survivor All Star ile büyük bir ün yakalayan Serenay Aktaş, sevenleri tarafından yakından takip ediliyor. Özellikle çok güzel bir fiziğe sahip olan ünlü yüz güzelliği ile de hayranlarının takibine maruz kalıyor. Bitkisel ürünler kullandığını düşündüğümüz Serenay Aktaş’ın dalgalı ve doğal saçları da ona ayrı bir güzellik katıyor. 1993 doğumlu olan güzel aynı zamanda futbolcu olması ile de hayranlarının ilgisini çekiyor.

Kestane rengi saç rengi ve doğal görünümü ile saç modeli çok fazla hayranı tarafından kullanılıyor. Fazla abartılı olmayan bu saç modeli özellikle kestane rengi saç modeline yakın bayanlarda harika duracaktır.

Serenay Aktaş saçlarını bazen açık kullanırken bazen de toplayarak hafif topuz yapmayı tercih ediyor. İki durumda da doğallığından hiçbir şey kaybetmiyor. Ünlüler sık sık yenilenmeye gitmeyi düşünse de Serenay Aktaş kestane tonu saç renginden ve saçın doğal halinden vazgeçmeyi düşünmüyor. Biz de Serenay Aktaş’ın bu şekilde kullanmasını tercih ediyoruz. Çünkü yüzündeki doğallık abartılı bir saç rengi ve modeli ile uçup gidebilir. Şimdi Serenay Aktaş’ın saç rengi ve modeline bir de fotoğraflarla bakalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git