Selena Gomez Saç Modelleri ve Saç Rengi ( Resim Galerili )

Selena Gomez birçok genç kızın yakından takip ettiği ünlü şarkıcı onu asıl üne kavuşturan ise galiba Justin Bieber ile olan birlikteliği oldu. Bu yazımda Selena Gomez’in saç modeli ve rengi hakkında bilgiler vereceğim.

Güzel şarkıcı 2015 yaz modasına uyarak tek bir forma bağlı kalmayan her gün değişik bir saç modeli ile karşımıza çıkıyor. Instagram hesabından da saç modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Selena Gomez saç modelleri ve saç rengi seçimi yaparken yapacağı etkinliğe uygun olmasına özen gösteriyor. Selena Gomez spor yapmaya çıktığında arkadan toplu saç modelini tercih ediyor. Saçını arkadan basit bir şekilde toplayarak spor yaparken kendine engel olmasını istemiyor.

Selena Gomez saç modelleri arasında diğer bir tercihi ise dağınık ve düzensiz saç modeli. Bunu da genellikle günlük gezmelerinde kullanıyor. Selena Gomez’in dağınık saç modelini kullanırken öncesinde saçını düzleştirdiğini söyleyebiliriz. Son günlerde Pantene reklamı için uğraşan güzel oyuncu saçında doğal ürünler kullanıyor olabilir. Çünkü saçları sürekli ışıltılı ve güçlü görülüyor. Selena Gomez saç rengi olarak daha çok koyu tonları tercih ediyor.

Selena Gomez konserlerinde ise genellikle hafif dalgalı ve düz formları tercih ediyor.  Şimdi hep beraber resim galerisine göz atalım ve Selena Gomez’in saç modellerini yakından inceleyelim. Son fotoğraflar Selena Gomez’in en yeni çekilen fotoğraflarıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git