Selena Gomez Saç Modeli ve Rengi

Selena Gomez Saç Modeli ve Rengi 

Dünyanın ünlü şarkıcı ve oyuncuları arasında yer alan Selena Gomez; özellikle saç stili ve rengi ile her yıl genç kızların idolü olmayı başarıyor. 2016 yılında da Selena Gomez’in saç stili ve rengi ile genç kızlar istedikleri havayı oluşturacaklar ve istedikleri kombini bulacaklardır. Selena Gomez saç modeli arasında; zaman zaman düz, dağınık, topuzlu, kıvırcık ve at kuyruğu saç stilleri yer almaktadır. 22 Temmuz 1992 tarihinde dünyaya gelmiş Selena Gomez; özellikle son senelerde popüler bir hale gelmeye başlamıştır.

Selena Gomez Saç Rengi 2016

Selena Gomez’e hayran olan birçok genç kız ve genç erkek vardır. Özellikle güzel şarkıcı ve oyuncunun saçları birçok insan tarafından beğenilmektedir. Birçok kız da Selena Gomez’in farklı saç modelleri arasından tercih yaparak, kendisine özel bir kombin oluşturma imkanı elde etmektedir. Selena Gomez saç stili arasından bir tercih yaparak, özel bir hava yakalayabilir ve her türlü ortamda şık olabilirsiniz. Özel gün ve gecelerde; Selana Gomez saç modelleri içerisinden topuzlu ya da at kuyruğu modelini tercih edebilirsiniz. Günlük yaşantınız için ise; düz, kabarık, dalgalı, kıvırcık ya da salaş saç modelleri arasından uygun bulduğunuz bir tanesini tercih ederek, uygun bir şekilde giyim ve aksesuar kombini de oluşturabilirsiniz.

Selena Gomez Kahküllü Saç Modeli

Selana Gomez saç rengi de her sene güzel şarkıcının tercihi doğrultusunda değişmektedir. Siyah, kahverengi, sarı saç tonları; güzel şarkıcının her yıl tercih ettiği modellerdir ve 2016 yılında da güzel şarkıcının bu saç renkleri arasından tercih yapacağı aşikar olmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git