Seksi ve Farklı Olmanın 3 Önemli Detayı

Seksi ve Farklı Olmanın 3 Önemli Detayı
9 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 440 kez okundu.

Farklılık Yaratmak ve Seksi Görünmek İçin Giyim Önerileri

Biz kadınlara sunulan kıyafet çeşitliliği o kadar fazla ki; şık, seksi ve farklı olmak işten bile değil. Ancak kıyafet alanında karşımıza çıkan bu çeşitlilik; hemen şık ve seksi olacağımız anlamına gelmiyor. Her ne kadar bizlere sunulan parçalar, bol seçenekli olsa da; birçok bayan farklı görünmeye çalışırken, kendisini komik bir duruma düşürecek kombinlere imza atabiliyor.

rihanna-zit-renk-uyumu

Zıt renklerin uyumu sayesinde, diğer bayanlardan daha farklı görüneceksiniz.

Farklı olmak ve seksi görünmek için daima yeniliklere açık bir karakterinizin olması gerekiyor. Eğer yeni şeylere açık değilseniz; farklı olmanızın imkanı da yok. Farklılık yaratmak için mutlaka kıyafet seçimlerinizde bir farklılığa gitmeli ve tarzınızı bir anda tam tersi olacak şekilde değiştirmeniz lazım. Ancak burada bahsettiğimiz yenilik; en son çıkan parçaları hemen gidin alın demek değil, bunun bir altını çizelim. Öncelikle renk uyumunda farklılık yaratacak işe başlayın. Aynı renklerin farklı tonlarını değil de; zıt renkleri kombinlerinizde kullanmaya başlayın. Zıt rengi uyumu ile oluşturacağınız stil; sizi oldukça farklılaştıracaktır. Seksilik açısından da mutlaka elbise ve kıyafetlerde çıplaklık arayın. Her 2 konuda da dünyaca ünlü isimler içerisinden kendinize örnek alabileceğiniz manken, şarkıcı ve aktrisler yer alıyor. Rihanna, Beyonce, Jennifer Lopez, Miranda Kerr ve Victoria Beckham sadece bunlardan birkaç tanesi…

rihanna-sokak-stili

Sokak stilinde de cesur parçaları bir arada kombin etmeniz, farklılık oluşturmanız adına önemli bir noktadır.

Gerek zıt renk uyumu ile farklı bir tarz oluşturmak, gerekse de seçtiği giyim modelleri ile oldukça seksi bir duruş elde etmek isteyenler için örnek verebileceğimiz ilk ünlü Rihanna oluyor. Rihanna; hem sokak stili için oluşturduğu kombinlerle, hem de özel davetlere katılırken tercih ettiği parçalarla, dünyanın en seksi ve en farklı kadınları arasından kendisine yer buluyor. Eğer siz de Rihanna ve daha birçok ünlü gibi seksi ve farklı bir tarza sahip olmak istiyorsanız; aşağıdaki 3 adıma dikkat etmeniz gerekiyor.

  • Zıt renk uyumu,
  • Dekolte,
  • Cesaret.

rihanna-dekolteli-elbise

Dekolteli kıyafet ve elbiseler ile hem cesaretinizi gösterecek, hem de farklılık yaratacaksınız.

Zıt renklerin yer aldığı parçalara kombinlerinizde yer vermekle istediğiniz farklılığa kavuşmuş olacaksınız. Göğüs, sırt ya da bel kısmından vereceğiniz dekolte ile aradığınız seksi duruşu elde edeceksiniz. Son olarak gerek sokak stilinde, gerekse de özel davetlerde kendinizden emin ve cesur bir giyim tarzı benimseniz durumunda; herkesin ilgisini üzerinize çekecek ve stilinizle adınızdan sıkça söz ettireceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git