Şahane Damat Burcu Özberk (Melike) Saç Modeli ve Rengi

Şahane Damat Burcu Özberk (Melike) Saç Modeli ve Rengi

Star TV ekranlarında yayınlanan Şahane Damat adlı dizide sempatik ve güzel bir karakteri canlandıran Burcu Özberk’i; son olarak Kanal D ekranlarından yayınlanan Güneşin Kızları adlı dizide görmüştük. Başarılı performansını Şahane Damat dizisinde de devam ettirmeyi başaran Burcu Özberk; dizideki tarzı ile genç kızları kendisine hayran bırakıyor. Yere daha sağlam basmaktan hoşlanan yapısı ile dikkat çeken Burcu Özberk; Şahane Damat Melike saç stili ile herkesi kendisine hayran bırakmayı da biliyor. Genelde dalgalı ve kıvırcık saç stillerini kullanarak Melike karakterine can veren güzel oyuncu; zaman zaman düz saç stilini de tercih ediyor.

Saçlarını dağınık bir yapıda bırakmayı ve dalga atmayı seven bir karakter olan Melike; birçok kişinin de dikkatini saçları ile çekmeyi başarıyor. Şahane Damat Burcu Özberk saç modeli; internet üzerinden birçok bayanın aradığı saç stilleri arasında yerini alıyor. Bu saç modeli özellikle genç kızlar için bulunmaz bir fırsat olmaktadır.

Şahane Damat Melike Abiye saç Modeli

Koyu Kahverengi Saç Modeli

Aynı zamanda Şahane Damat Melike saç rengi de yine birçok kişinin merak ettiği bir konu oluyor. Dizide kahverenginin farklı tonları ile karşımıza çıkan Burcu Özberk; koyu kahverengi saçları ile genelde izleyicilerle buluşuyor ve güzel oyuncuya bu saç rengi bir hayli yakışıyor.

Galerimizde Şahane Damat Melike saç rengi ve modeli adlı bir galeri yer almaktadır, galeriye bakarak güzel oyuncun Star TV’de yayınlanmakta olan Şahane Damat adlı dizideki saç tercihi konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git