Rita Ora’dan Klasik Ama Romantik Bir Stil

Rita Ora’dan Klasik Ama Romantik Bir Stil

İngiliz şarkıcı ve oyuncu olan dünyaca ünlü yıldız Rita Ora; geçtiğimiz günlerde resmi ama romantik bir stil ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Romantizm ve cazibeyi bir arada kullanarak resmi bir stil oluşturan Rita Ora’yı yakından takip ederek siz de onun gibi şık ve klasik bir tarz oluşturabilirsiniz. Eğer siz de romantik duruşunuzdan ödün vermeden, gayet resmi bir stil arıyorsanız; Rita Ora’yı kaçırmamanızı öneriyoruz. New York’taki evinden çıkarken kameralara yakalanan Rita Ora; mini elbisesinin altına yüksek topuklu bir ayakkabı giymişti. Elbisenin mini olmasına rağmen oluşturduğu stil ile mesafeyi koruyan ve resmi bir tarz ortaya koyan İngiliz şarkıcı ve oyuncu; ne kadar da romantik ve cazibeli olduğunu bir kere daha gözler önüne serdi. Rita Ora’nın stilinde yer alan mini elbise ve topuklu ayakkabının yanı sıra, bir de işlemeli portföy çanta yer alıyordu.

Rita Ora Romantik Klasik Stil

Meğer Bu Stili Gucci İle Yakalamış

Enmodabox.com olarak Rita Ora’nın bu cezp edici, romantik ve resmi stilini sizler için araştırdık. Mini elbise giymesine rağmen oldukça resmi bir tarz oluşturmayı başaran güzel oyuncu; meğer Gucci farkı ile bu stili dizayn etmiş. Gucci’nin mini elbisesi, topuklu ayakkabısı ve portföy çantası ile stilini oluşturan başarılı oyuncu ve şarkıcı; herkesi Gucci kalitesi ve güzelliği ile kendisine hayran bırakmayı başarmış.

Rita Ora stilinde yer alan parçaları sizin için teker teker fiyatlarıyla birlikte araştırdık. Rita Ora’nın bu romantik ama resmi stilinde yer alan parçaları inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git