Rihanna’nın 2016’ya Damga Vuran Kombinleri

Rihanna sadece müzik dünyasındaki eserleri ile değil aynı zamanda da bir moda ikonu olarak moda dünyasında da çok fazla konuşuluyor. Her yaptığı olay olan ünlü şarkıcı ve yorumcu sevenlerine sürekli sürpriz yapmaya devam ediyor. En cüretkar kombinler ile ilkleri yaşatan Rihanna, diğer ünlü ve modelleri peşinden sürüklüyor.

Moda dergilerine verdiği cüretkar pozlar ile birlikte sürkeli gündemde kalmayı başarıyor. Peki bunu nasıl başarıyor? Tabi ki büyük bir ekip ile. PR danışmanları, moda stilistleri, dergi danışmanları, marka yöneticileri, makyöz ekibi ve çok daha fazlası… Onun bu görünüme kavuşması ve modayı yakından takip etmesi aksi taktirde bu kadar kolay olamazdı.

Sizin için hazırladığımız foto galeride neler mi bulacaksınız? Rihanna’nın en cüretkar kombinlerini, gece elbisesi ve kombinlerini, sokak modası ve stilini, farklı parçaları birbiri ile nasıl kombinlediğini, elegant kombinlerini ve çok daha fazlasını bulacaksınız.

Genç nesli peşinden sürüklemek her zaman güzel bir görünüm sergilemeyi gerektirir. Bu yüzden Rihanna bu iş için büyük çaba harcıyor ve bu sayede de her giydiği ve yaptığı manşetlere taşınıyor. Siz kendiniz olun ama Rihanna’nın kombinlerinde yer alıp size de yakışacağını düşündüğümüz fikirleri es geçmeyin! Moda, size yakışandır. Kendinize yakışan bir kombin oluşturmak doğru parçaları bir araya getirmek ile olur. Bu yüzden farklı örnekler görmek size çok yardımcı olacak.

2016’da Rihanna’nın En Güzel 12 Kombini

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git