Rihanna ve Kim Kardashian Hangi Modacıyı Tercih Ediyor?

Rihanna ve Kim Kardashian Hangi Modacıyı Tercih Ediyor?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 427 kez okundu.

Ünlü İsimler, Hangi Modacıları Tercih Ediyor?

Adeta her stili ile olay yaratan ve dünyanın en popüler starları arasında yer alan Kim Kardashian ve Rihanna ikilisinin hangi modacılara emanet olduklarını sizler için araştırdık. Enmodabox.com olarak; hayranı olduğunuz bu iki dünyaca ünlü yıldızın, giyim tarzına biraz daha hakim olmanız adına, hangi modacıyla çalıştıklarını sizlere aktaracağız. Her attığı adımı olay yaratan Rihanna ve Kardashian; gerek giyimi, gerek hal ve hareketleri, gerekse de ortaya koydukları aykırı yaşam tarzlarıyla bütün dünyanın dikkatini çekmeyi başarıyor. Peki, Rihanna ve Kim ikisili, hangi modacılarla çalışıyor?

Günlük yaşantılarında zaman zaman rahat olmayı tercih eden ve herkes gibi giyinmeye çalışan Rihanna ve Kim Kardashian; özel davetlerde ise risk almıyor ve kendilerini dünyaca ünlü moda tasarımcılarına emanet ediyorlar. Bu 2 yıldızın stiline de bakarsanız; gerek kırmızı halıda, gerek ödül törenlerinde, gerekse de film galalarında; giydikleri elbise ve kıyafetleriyle, adeta olay yaratıyorlar. Sahneye ya da gösteriye çıkarken de yine moda tasarımcılarından destek olan Rihanna ve Kim Kardashian; bu sayede çok daha zarif ve şık olabiliyorlar.

Rihanna, Stella McCartney’e Emanet

Rihanna; dünyaca ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney’in parçalarıyla özel davetlerde boy gösteriyor. 

İlk olarak mezun olacağı esnada ortaya koyduğu ürünleri ile dikkat çeken Rihanna’nın moda tasarımcısı McCartney; büyük bir başarıya imza atarak, mezuniyet defilesinde bütün ürünlerini alıcılarıyla buluşturmuştu. Mezun olduktan sonra Paris’te Chloe markası ile anlaşan ve kreatif direktör olarak çalışan McCartney; 2001 senesinde kendi adını taşıyan markasını kurdu ve daha sonra kozmetikle iç çamaşırı işine de girdi. Rihanna için birbirinden şık ve dikkat çekici elbiseleri tasarlayan Stella; aynı zamanda Kate Middleton, Kate Moss, Kate Winslet, Madonna ve Jane Fonda gibi isimleri de giydiriyor.

Kim Kardashian, Balmain İle Adeta Hayat Buluyor

Kim Kardashian; özel davetlerde ortaya koyduğu cesur tavrı, Balmain ile yakalıyor. 

Gerek özel yaşamıyla, gerekse de giyim tarzıyla sık sık gündem konusu olan Kim Kardashian; özel davetlerdeki şıklığını Balmain’e borçlu. Cesur bir giyim tarzına sahip olan ve dekolte ile transparan parçaları sıkça tercih eden Kim Kardashian; dünyanın önde gelen moda tasarımcıları arasında yer alan birçok ünlü ismi de giydiren Balmain sayesinde bu kadar şık ve modern bir görünüme sahip oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git