Rihanna Abiye Modelleri 2016

Rihanna Abiye Modelleri 2016 

Dünyanın önde gelen isimlerinden bir tanesi olan dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna; özel gecelerde giydiği abiyeler ile birçok kadının ilgi odağı olmayı başarıyor. Başlı başına bir idol olan ve özellikle 20 ila 40 yaş arasındaki bayanlara örnek teşkil eden Rihanna; stili ile herkesi büyülemeyi başarıyor. Birçok kadın Rihanna’nın abiye giyimine özen gösteriyor ve onun gibi bir görünüme kavuşmak için, onun seçtiği abiyeleri tercih ediyor. Rihanna abiye modelleri sayesinde kadınlar oldukça gösterişli bir görünüme kavuşuyorlar. Dünyaca ünlü şarkıcının özel gün ve geceler için tercih ettiği abiyeler arasında, birbirinden farklı tasarımlar yer alıyor. Farklı model ve renk seçeneklerinde üretilmiş olan abiyeleri özel olarak seçen Rihanna; zaman zaman uzun ve yırtmaçlı, zaman zaman da kısa abiyeleri tercih ediyor. Her sene sıra dışı abiyeleri ile herkesi etkisi altına almayı başaran Rihanna’nın abiye seçiminde; taşlı ve işlemeli modelleri sıkça görmekteyiz. Özellikle altın sarısı ve kırmızı renkli abiyeler de dünyaca ünlü yıldızın en sık tercih ettiği modeller arasında yerini alıyor. 2016 kısa abiye modelleri tasarımları içerisinde olduğu gibi, 2016 yılı için özel olarak dizayn edilmiş olan uzun ve yırtmaçlı abiyeler içerisinde de; Rihanna’nın giydiği abiyelere benzer modeller yer almaktadır.

Rihanna Abiye Elbise Modelleri

Vücudunuza Göre Seçim Yapın 

Her kadın Rihanna gibi bir tarza ve gösterişe sahip olmak ister. Özellikle de önemli günlerde kadınlar Rihanna abiye modelleri ile aradıkları şıklığı bulma fırsatına sahip olurlar. Her kadın Rihanna’nın seçtiği abiyelere benzer modelleri kolay bir şekilde bulmaktadır. Ancak kadınların bu noktada dikkat etmeleri gereken, Rihanna’nın vücudu gibi bir vücuda sahip olup olmadıklarıdır. Zira Rihanna’nın vücudu 90 60 90’a yakın ebatlardadır ve bu yüzden giydiği abiyeleri daha dar kesim olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda bacakları da kusursuz bir güzelliğe sahip olduğu için, kısa abiyeler onda bir hayli güzel durmaktadır.

Sarı Rihanna Abiye Modeli

Eğer siz de Rihanna abiye modelleri arasından seçim yapmak istiyorsanız; piyasada hizmet vermekte olan abiye markalarını teker teker inceleyin. Onun giydiği abiyelere benzer modelleri tercih ederek siz de dünyaca ünlü yıldız gibi son derece şık ve modern bir görünüme kavuşun.

En güzel Rihanna abiyeleri aşağıdaki galerimizde yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git