Renkli Görünümü İle Nicki Minaj

Renkli Görünümü İle Nicki Minaj 

Kendine has tarzı ile idol olan Nicki Minaj, genelde renkli kıyafet ve elbiseleri tercih ediyor. Onun stiline ayak uydurmak istiyorsanız; klasikleşmiş olan parçaları bir kenara bırakın ve tek renk sade giysiler tercih etmeyin. Yaz, kış demeden hareketli ve canlı renkleri üzerinde taşımayı başaran Nicki Minaj; giyim tarzını saçlarıyla da uyumlu bir hale getiriyor. Mor, beyaz, altın sarısı gibi farklı saç renklerini tercih eden dünyaca ünlü yıldız, genelde tek parça kıyafet giymekten de uzak duruyor. Bundaki en önemli neden ise; dünyaca ünlü modelin renkli kıyafetler giyme isteğidir. Nicki Minaj stili oluşturmak istiyorsanız; nerede hareketli parça varsa onu seçmelisiniz. Ancak bu şekilde onun tarzına uygun bir stil oluşturabilirsiniz.

Nicki Minaj Dekolteli Elbise Modeli

Canlı v e hareketli giysileri tercih eden Nicki Minaj; oldukça cesur bir giyim tarzına da sahiptir. Frikik ve dekolte vermekten hiçbir zaman için çekinmeyen dünyaca ünlü top model; vücudunu seviyor ve ona güveniyor. Özel gecelerde onu renkli elbiseler ve kıyafetler ile sıkça karşımızda buluyor. Tek renk elbise giydiğini ender gördüğümüz isimlerden bir tanesi olan Nicki Minaj; tek renk bir elbise giyecek dahi olsa, o elbisenin hareketli olmasına özen gösteriyor. En azından bir yerinde bir dekolte, bir dantel detayı olmasına özen gösteriyor. Zaten bu şekilde hareket etmeseydi o da idol haline gelemezdi ve sıradanlaşırdı.

Renkli ve Değişik Kıyafet Kombini Nicki Minaj

Nicki Minaj stilinde cesur parçalar yer alırken; onu sokakta dar bir pantolon ve üzerinde kısa üs ile rahatlıkla görebilirsiniz. Göğüs dekoltesi vermeyi seven ünlüler arasında yer alan Nicki Minaj; bacaklarını da çoğu zaman giydiği kıyafet ya da elbiselerde gösteriyor.

Nicki Minaj stili hakkında sizde bir fikir oluşturması adına birkaç resim hazırladık. Bu resimlere bakarak, ne anlatmaya çalıştığımızı daha net bir biçimde anlayacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git