Ramazan Bayramı İçin Kombin Önerileri

Ramazan Bayramı İçin Kombin Önerileri

Ramazan Ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde artık yavaş yavaş bayrama doğru gidiyoruz. Bayramda en güzel ve en şık kıyafetleri kombin yapmak isteyen kadınlar; bu sayede herkes tarafından beğeni toplamak isteyecekler. Bu yüzden daha şimdiden birçok bayan Ramazan Bayramı’nda ne giyeceğim diye düşünmeye başladı bile. Ramazan Bayramı kombinleri içerisinden kendi tarzına uygun olan en şık ve en zarif stili oluşturmak isteyen kadınlar için sizlere bir yazı hazırladık. Yazımızda her türlü bayana özel kombini bulacaksınız. İşte 2016 Ramazan Bayramı kombinleri için hazırlamış olduğumuz öneriler…

Tesettürlü Kadınlar İçin Ferace ve Tunik Kombinleri

Ramazan Bayramı’nda kapalı kadınların birçoğu, mevsimin de yaz olması nedeni ile ferace ve tuniklere yönelecek. Bu şekilde hem tarzlarına göre bir kombin oluşturma fırsatı bulacaklar, hem de yazın sıcak günlerinde biraz olsun kendilerini ferah hissedecekler. Bu sayede bayramda da daha rahat hareket edebilecek. Özellikle desenli ve işlemeli feraceler bu alanda fazlaca tercih edilecek.

Genç Kızlara Özel Desenli Pantolon Renkli Bluz Kombini

Genç kızlar için bu bayram tam anlamıyla cıvıl cıvıl geçecek. Onlar için desenli pantolonları ve renkli bluzları kombin etmek; hem yaşlarına, hem de yazın modasına uygun kombinler oluşturmak anlamına geliyor. Genç kızlara tavsiyemiz; dar paça desenli pantolonları ve üzerine de renkli bluzları giyerek kombin yapmaları olacak. Bu arada ister babet tarzı ayakkabıları, isterseniz de açık platform topukluları giyebilirsiniz.

Açık Giyinen Kadınlar İçin Dar Paça Pantolon Gömlek Kombini

Açık giyinen olgun bayanlar ise tek renk ve sade pantolonlar ile yine tek renk gömlekleri kombin ederek Ramazan Bayramı’nda istedikleri stili oluşturacak. Siyah bir pantolon üzerine beyaz bir gömlek ve altına da platform topuklu bir ayakkabı ile kombinizi en basit şekilde oluşturabilirsiniz. Bu sizin daha asil ve yaşınıza göre bir kombin oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Tek Parça Elbise Kombinleri

Eğer kıyafetleri birbiri ile kombin etmek size zor geliyorsa; siz de giyim tercihinize göre tek parça elbiseleri kullanabilirsiniz. Ramazan Bayramı için kombin yapacak olan kapalı kadınlar; uzun ve kapalı elbiseleri; açık giyinen kadınlar ise, diz hizasına kadar uzanan elbiseleri tercih edebilirler. Mevsim yaz olduğu için bu alanda desenli ve renkli kumaşlar seçilebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git