Pronovias 2018 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

2018 Pronovias Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

İspanya’nın Barcelona kentinde 1922 yılında kurulmuş Pronovias’ın kurucusu; Alberto Palatchi Bienveniste’dir. Kurulduğu günden bu yana hep başarılı tasarımların altında imzası olan Pronovias gelinlik modelleri ve fiyatları ile her sene evlenecek olan gelin adaylarına yardımcı olan marka; bu sene de yine en güzel gelinlikleri, en uygun fiyatlarla piyasaya sürüyor. Pronovias 2018 gelinlik modelleri ve fiyatları içerisinden seçim yaparken, hem tarzınıza, hem de bütçenize en uygun gelinliği seçebileceksiniz. Özellikle bu sene Bohem stil gelinliklerin trend olduğu düşünüldüğünde; Pronovias’ta da yine rahat, sade ve salaş gelinliklerin epey ilgi göreceği aşikar. En moda gelinliklerin altına imzasını atan ve bu sene de yine bu doğrultuda tasarımları bünyesinde barındıran marka; en güzel gelinlikleriyle gelin adaylarının iştahını kabartmaya devam ediyor.

pronovias gelinlik

Pronovias’ta Her Tarza Göre Gelinlik Var

Pronovias 2018 gelinlik modelleri ve fiyatları; fiyat-kalite standardına göre en uygun tasarımlara sahiptir. Pronovias hem cep yakmayarak, hem de en güzel gelinliklerin altına imzasını atarak, bu alanda en fazla ilgi gören markaların da başında geliyor. Pronovias’ın modern çizgilerde ürettiği gelinlikler, her kadının hayalini kurduğu o düğünü gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır. Pronovias sıra dışı, modern ve şık gelinlikleri ile her kesimden gelin adayının ilgisini çekerken, bu noktada dünya devi bir marka olmayı da başarmıştır. 2018 yılında da yine bu markanın gelinliklerini, düğün gününde kullanacak olan birçok gelin adayı var. Daha şimdiden markanın yeni sezon gelinliklerine büyük bir ilgi var.

pronovias gelinlik modeli

2018 Pronovias gelinlik modelleri ve fiyatları incelemesinden sonra, siz de kendi tarzınıza ve bütçenize uygun olan gelinlik modelini seçebilir ve bu yaz düğün yapacaksanız; istediğiniz ve hayalini kurduğunuz o muhteşem düğün gecesinin altına imzanızı rahatlıkla atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git