Pretty Little Liars Troian Bellisario – Spencer Hastings Saç Modeli

Türkiye’de Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile karşımıza çıkan uyarlama aslında Amerikan dizisidir. Oyuncuları ve konusu ile dünyanın en çok izlenen sayılı dizileri arasında bulunan bir gençlik dizisi olan Pretty Little Liars, oyuncuları ile göz dolduruyor.

Troian Bellisario oyunculuğu ile büyük yapımcıları üzerine çekerken dizide yer aldığı Spencer Hastings karakteri ile giyimi ve saç modelinden çok fazla söz ettiriyor. Spencer Hastings saç modeli olarak hafif dalgalı ve uzun bir saç modeli kullanıyor. Spencer Hastings saç rengi olarak ise kumral tenine hafif kahverengi saç tonunu uyarlamış. Bu konuda başarılı olduğunu da söyleyebiliriz.

Troian Bellisario saç modeli tasarımını özel stilistler aracılığı ile mi uyguluyor bilinmez ama sade ve keskin yüz hatlarına çok iyi yakıştığını söyleyebiliriz. Saç rengi ten uyumu ile çok iyi bir birliktelik oluşturmuş bu açıdan fazlasıyla başarılı diyebiliriz. En moda elbiseler ve makyajlar ile dizinin hayran kitlesi de her geçen gün artıyor. Türkiye’den de birçok yabancı dizi seyreden gençler Pretty Little Liars’ı takip ediyor.

Troian Bellisario – Spencer Hastings Saç Modeli ve Saç Rengi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git