Prensesler Gibi Olacağınız 2017 Gelinlik Modelleri

Prenses Model Gelinlikler Bu Sene De Çok Moda

Gelin adaylarını 2017 yılında da birbirinden şık ve ihtişamlı gelinlikler bekliyor. Geçtiğimiz senenin trendi olan Fransız dantelli gelinlikler yerini bu sene kabarık ve dantel işlemeli olan, prenses model gelinliklere bırakıyor. Vakko bu alandaki tasarımlarıyla dikkat çekerken; Marchesa da, yine muhteşem prenses gelinlikleri ile gelinlik modasına yön veriyor.

Düşük omuzlu, kabarık etekli, prenses gibi olacağınız 2017 gelinlik örneği… 

Piyasada yer alan gelinlik modelleri 2017 prenses tasarımları; gelinlerin göz önünde bir düğün geçirmelerine imkan sağlayacak. Gelinler bu yıl yapacakları düğünlerde, prenses gelinlik modelleri sayesinde herkesin dikkatini çekecekler. Dantelin kabarık etekle buluşmasını birleştiren prenses model gelinlikler; satın almaya fırsatı olmayanlar için, kiralık olarak birçok firma tarafından hizmete sunuluyor. Bu şekilde maddi durumu elvermeyenler, istedikleri prenses model gelinliği kiralama fırsatı ile karşı karşıya kalıyorlar.

Kadınlar Prensesler Gibi Olmayı Hak Ediyor

Gelinlik trendleri doğrultusunda ince elenip sık dokunarak tasarlanmış olan 2017 gelinlik modelleri içerisinde taşlı olan tasarımlar, bu sene de etkisini göstermeye edecek. Ancak şöyle bir gerçek var ki; geçtiğimiz senelerde olduğu kadar ilgi görmeyecek. Prenses gelinlikler ilk sırada yer alırken, transparan detayı ile seksi bir görünüme sahip olan gelinlikler yer alıyor ve üçüncü sırada ise, doğallıktan yana olanlara özel sade gelinlikler bulunuyor.

Kapalı gelin adaylarına uygun, taş işlemeli ve kabarık etek, 2017 prenses model gelinlik tasarımı… 

2017 gelinlik modelleri kabarık olan tasarımların yoğun olduğu bir koleksiyonu kapsıyor. Kabarık üzerine işlenen dantel detayı ise; gelinlik modelleri 2017 prenses tasarımlarının ön plana çıkmasına olanak sağlıyor. Eşsiz görünümü ile prensesler gibi olma fırsatını gelinlerin beğenisine sunan markalar; düşük omuz, kayık yaka ve tül yaka detaylarını da, gelinlikleri çeşitlendirmek adına ekliyorlar. Bu sayede daha detaycı ve ihtişamlı modeller açığa çıkmış oluyor.

Sizin için hazırlamış olduğumuz 2017 prenses model gelinliklere ait galerimize aşağıdan ulaşabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git