Prada 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Tanıtıldı

2017 İlkbahar/Yaz Prada Koleksiyonu 

2017 yılı İlkbahar-Yaz dönemi için koleksiyonlarını oluşturmuş olan Prada; Milano Moda Haftası’nda eşsiz tasarımlarını görücüye çıkarttı. Desenli ve tüylü tasarımları ile dikkat çeken marka; 2017 baharının oldukça canlı ve hareketli geçeceğinin de haberini bu şekilde vermiş oldu.

2017 yılı İlkbahar-Yaz dönemi için moda haftaları bütün hızıyla devam ederken; Milano Moda Haftası’nda görücüye çıkan Prada; eşsiz tasarımları ile dikkat çekti. Milano’nun ikinci gününde sahne alan Prada; podyumda adete fırtına gibi esti. 2017 İlkbahar-Yaz dönemi için ortaya koyduğu tasarımları ile dikkat çeken Prada; desenli ve tüylü modelleri ile 2017 baharının hareketli geçeceğine dair derin ipuçları vermeyi de ihmal etmedi.

prada-tuylu-takim-elbise

Eşsiz Tasarımlar Prada’dan

Yeni yılda baharın hareketli geçeceğini, oluşturduğu tasarımlarla gözler önüne saran Prada; Milano Moda Haftası’nın ikinci gününde bütün dikkatleri üzerine çekti. Farklı desenlerin yer aldığı tasarımları ile ön plana çıkan marka; çiçek deseni, geometrik şekil, soyut şekil ve ekose deseni ile baharın bir hayli canlı olacağının haberini de verdi. Şort etekler, üçgen yaka gömlekler ve tüylü elbise ile pantolonlar; Prada’nın 2017 yılı İlkbahar ve Yaz sezonu için ortaya koyduğu tasarımlar içerisinde, en fazla dikkat çeken modeller oldu. Prada, yeni yılla birlikte artık köklü bir değişimin meydana geleceğine işaret ederken; moda haftasında da eşsiz tasarımlarıyla tam not almayı başardı.

prada-desenli-tasarimlar-2017

2017 İlkbahar-Yaz dönemi için ortaya koyduğu desenli, tüylü ve şekilli tasarımlarla dikkat çekmeyi başaran Prada; yeni yılda bayanların artık daha çekici olmalarını sağlayacak. Bayanların daha çekici ve modern görünmeleri adına en güzel tasarımları ortaya koyan marka; bu sayede kadınların kendilerine olan özgüvenlerinin tazelenmesine de yardım edecek.

Prada’nın 2017 yılına özel İlkbahar ve Yaz sezonu için tasarlamış olduğu parçaları görmek için galerimize bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git