Poyraz Karayel Ece Özdikici (Songül) Saç Modeli ve Saç Rengi

Poyraz Karayel dizisinde rol alan ve kendine has tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ece Özdikici, Songül karakteri ile aldığı rolde izleyenleri ekran başına kilitliyor. Poyraz Karayel Ece Özdikici saç modeli de; bayanlara örnek teşkil edecek cinsten olmaktadır. Özellikle 30-35 yaşlarındaki hanımlar; Ece Özdikici’nin Poyraz Karayel dizisindeki saç stilini uygulayabilir ve bu şekilde daha cesur ve kendilerinden emin bir kişiliğe bürünebilirler.

Poyraz Karayel Ece Özdikici(Songül) Saç Modeli ve Saç Rengi 10

 

 

Poyraz Karayel dizisinin başarılı oyuncuları arasında yer alan Ece Özdikici; dizide Bahri’nin oğlu olan Sadreddin’in karısı rolünde görev yapıyor. Ancak son bölümlerinde eşini tehdit edici lafları ile aslında ne kadar tehlikeli bir karakter olduğunu da açığa çıkarıyor. Poyraz Karayel Songül saç stili; dalgalı ve kıvırcık bir şekilde ekranlara geliyor. Koyu kahverengi tonlarındaki saçları ile ön plana çıkan güzel oyuncu; sinsi ve ikiyüzlü bir karakter ile diziye ayrı bir hava katıyor.

Poyraz Karayel Ece Özdikici(Songül) Saç Modeli ve Saç Rengi 4

Dizide gerek rolü, gerekse de stili ile dikkatleri çeken Ece Özdikici; saç rengi ile de ilgi görüyor. Poyraz Karayel Ece Özdikici saç rengi; genel olarak koyu kahve tonları ile ekranlara geliyor.

Poyraz Karayel Ece Özdikici(Songül) Saç Modeli ve Saç Rengi 8

Sizin için Poyraz Karayel Ece Özdikici(Songül) saç rengi ve saç modeli galerisi dizayn ettik.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git