Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu Saç Stili

Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu Saç Stili 

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve izleyenleri ekran başına kilitleyen sevilen dizi Poyraz Karayel; her bölümü ile nefesleri kesmeye devam ediyor. Poyraz’ın babası ve Ayşegül’ün babası arasında yaşanan husumet; ikilinin yaşadığı aşkın önüne engeller koysa da; onlar bir şekilde eninde sonunda kavuşmayı başarıyorlar. Aynı zamanda zorlu şartlarda da yaşam mücadelesi veriyorlar. Dizinin sevilen oyuncularından Burçin Terzioğlu; Ayşegül karakteri ile dizide ortaya koyduğu başarılı performansın yanı sıra, stili ile de izleyenleri büyülüyor. Son derece modern kıyafetleri giyen ve dizideki karakteri ile sade bir şıklıktan yana olan Burçin Terzioğlu; farklı saç modelleri ile de genç kızların ilgi odağı oluyor. Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu saç modeli; dizinin farklı bölümlerinde farklı şekilleri ile karşımıza çıkıyor. Ancak en çok sarı ve kumral dalgalı saçları ile ön plana çıkıyor. Bu saç stili güzel oyuncunun yüz yapısına da gayet uygun oluyor. Dizideki farklı saç stilleri ile genç kızların ve orta yaşlı bayanların ilgisini çekerek adeta idol haline gelen güzel oyuncu; zaman zaman da saçlarında çift renk kullanıyor. Normal yaşantısında ve daha önceki dizilerde düz saçları ile görmeye alışık olduğumuz Burçin Terzioğlu; Poyraz Karayel Ayşegül saç modeli ile de izleyenlerin ilgisini çekmeyi başarmış durumda.

Poyraz Karayel'in Ayşegül Karakterinin Saç Modeli

Poyral Karayel adlı dizide dalgalı ve sarı saçları ile herkesi etkileyen güzel oyuncu Burçin Terzioğlu; giydiği kıyafetler ve ayakkabılarla da ön plana çıkmayı başarıyor. Zira Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu ayakkabıları da birçok kadın tarafından internet üzerinden aratılıyor. Genelde dizide kısa topuklu bot ayakkabıları tercih eden güzel oyuncu; saçlarının rengi ile uyumlu kıyafet ve elbiseleri tercih etmeyi de ihmal etmiyor. Poyraz Karayel Ayşegül saç stili sayesinde birçok kadın artık daha güzel ve kendisine daha uygun saçlar ile günlük yaşantısında gezmeye gidiyor ve özel günlerde dikkat çekici bir görünüme kavuşmayı başarıyor.

Poyraz Karayel Dizisi Son Bölüm Burçin Terzioğlu Saç Modeli

Eğer saç yapınıza uygun iste siz de Poyraz Karayel dizisinde Ayşegül karakterini canlandıran Burçin Terzioğlu’nun saç modelini yaptırabilirsiniz. Ancak bunun için saçlarınızın orta boyda olması ve çok uzun olmaması gerekmektedir. Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu saç rengi de yine eğer ten renginize uyum sağlıyor ise; tercih edebileceğiniz modern bir saç rengi olmaktadır.

Aşağıdaki galeride Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu (Ayşegül) saç modeli ve rengi ile ilişkili fotoğraflar yer almaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git