Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu (Ayşegül) Saç Modeli ve Saç Rengi

Kanal D ekranlarında Çarşamba günü saat 20.00’da yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde güzel oyuncu Burçin Terzioğlu da rol alıyor Poyraz’ın aşkı ve Bahri’nin kızı rolünde oynayan güzel oyuncu; Ayşegül karakteri ile karşımıza çıkıyor. Babasının karanlık dünyasından uzak durmak için kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan Ayşegül, ailesinden ayrı bir evde yaşıyor. Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu saç stili ile dizide öne çıkan karakterler arasında yer alıyor. Kestane tonlarında bir saç rengine sahip olan ve dalgalı bir saç stili ile ekranlara gelen Burçin Terzioğlu; güzelliğiyle de büyülemeye devam ediyor.

Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu(Ayşegül) Saç Modeli ve Saç Rengi 20

Gerek tarzı gerekse de Poyraz Karayel Ayşegül saç modeli ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran güzel oyuncu Burçin Terzioğu; dizideki kostümleri ile de ön plana çıkıyor. Saç modelinin bir hayli dikkat çekici olması sayesinde insanların beğenisini toplamayı başarıyor ve büyük ilgi görüyor.

Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu(Ayşegül) Saç Modeli ve Saç Rengi 22

Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu saç rengi; kestane ve kahve tonları ile dikkatleri çekerken, güzel oyuncuya da dizideki saç rengi bir hayli yakışıyor.

Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu(Ayşegül) Saç Modeli ve Saç Rengi 23

Aşağıda yer alan Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu(Ayşegül) saç modeli ve saç rengi galerisinde bakarak, siz de güzel oyuncunun dizideki saç modeli ve saç rengi hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git