Platin Saç Rengiyle Daha Cool Görüneceksiniz

Platin Saç Rengi Sizi Daha Asi Gösterecek

Birçok bayan için sarı saçlar tutkulu bir aşk gibidir. Saç renginden sıkılarak, sarı olan saçlarını farklı renklere boyatan kadınlar; daha sonra görüntüden memnun olmadıkları için bir an önce sarı renkleri saçlarına geri dönüş yapıyorlar ve saçlarının yanması pahasına da olsa sarı saçları tercih ediyorlar. Sarının birçok farklı tonunun yer alıyor olması ise; sarı saçlara sahip olmak isteyen hanımların, kendi ten renklerine ve zevklerine göre seçim yapabilmelerine olanak tanıyor. Platin rengi ise; sarının en cüretkar ve en iddialı tonu olarak biz bayanların karşısına çıkıyor.

platin-sarisi-sac-stili

Açık tene sahipseniz; trend platin sarısı saç rengi ile daha cool ve cüretkar görünebilirsiniz. 

Saçlarını sarıya boyatmak isteyen cüretkar hanımlar; sarı saç renkleri içerisinden platini tercih ediyorlar. Bu şekilde çok daha asil ve modern bir görünüm kazanıyorlar. Cool ve cüretkar bir tarza bürünmek isteyen hanımlar sarının platin tonunu tercih ederken, bu şekilde çok daha asi ve güzel bir duruş sergiliyorlar. Mavimsi beyaz, fildişi beyazı ve buz beyazı gibi tonlarda olan platin sarı saç rengi tonları; kişinin ten rengine, kaş ve göz yapısına göre değişkenlik gösterebiliyor. Yani bu noktada kadınların ten renklerinin yanı sıra, kaş ve göz renklerine uygun olan bir platin sarı saç rengini tercih etmeliler. Esmer kadınlar üzerinde pek hoş bir duruş sergilemeyen bu saç rengi; en çok açık tenli bayanlara gidiyor. Kumral tene sahip olan hanımlar da yine isterlerse platin sarı saç rengini kullanabilirler.

Platin Saç Rengi Yaptıracaklara Dikkat!

Saç dipleriniz koyu ise; platin saç modeli sizin için tercih edilmesi zor bir renk olacaktır. Zira saç diplerinin koyu olması sebebiyle; saçlar uzadıkça yeniden işlem yapmanız gerekecek. Ayrıca ilk önce rengi açmanız gerekeceği için; bu biraz saçlarınızı zorlayacaktır. Renk açma işlemi mutlaka kademe kademe yapılmalı ve tek seferde değil de, birkaç seferde gerçekleştirilmelidir. Ancak bu şekilde koyu olan saç dipleriniz üzerinde platin saç rengi uyumlu bir görünüm çizebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git