Pierre Cardin’den Yeni Yıla Özel Gelinlik Tasarımları

2017 Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

Dünyaca ünlü İtalyan asıllı Fransız moda tasarımcısı Pierre Cardin ile hayata geçen marka; birçok alanda ortaya koyduğu başarılı tasarımları ile hem erkeklerin, hem de bayanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Özellikle de evlenecek olan gelin ve damat adayları için damatlık ve gelinlik seçme konusunda en önemli markaların başında geliyor. Rüya gibi bir düğün geçirmek ve trend gelinlik modeli ile birlikte düğününde yer almak isteyen gelin adaylarının seçimi olan Pierre Cardin; her yıl eşsiz gelinlik tasarımlarıyla genç kızları büyülemeye devam ediyor.

pierre-cardin-yeni-gelinlik-modeli

Pierre Cardin yeni sezon boyundan askılı ve uzun duvaklı, deniz kızı gelinlik tasarımı… 

Yeni yılda da yine gelin adaylarının karşısına eşsiz gelinlik tasarımlarını çıkaran Pierre Cardin; dantelli, taşlı, işlemeli, sade, askılı, uzun, straplez olmak üzere birçok farklı modeli satışa sunuyor. Tasarımlarını direkt olarak birinci elden alıcılarıyla buluşturan marka; ortaya koyduğu başarılı hizmet anlayışı sayesinde kısa sürede birçok kadının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bu yüzden evlenecek olan gelin adaylarının, gelinlik arayışında ilk baktıkları markalar arasında yer almaktadır. Prensesler gibi olmak ve düğününde seçtiği gelinlikle herkesi etkisi altına almak isteyen genç kızlar, markanın eşsiz gelinlik tasarımları içerisinden seçimlerini yaparken, bu gelinlik modelleri sayesinde tam da istedikleri tarzı elde etmektedir.

Pierre Cardin Farkı 2017 Yılında Da Devam Ediyor

2017 yılında da yine birçok gelin adayı; Pierre Cardin gelinlik tasarımları ile düğününe katılacak ve bu şekilde davetlileri kolaylıkla etkileyecek. Pierre Cardin’in 2017 yılı için tasarladığı gelinlikler içerisinde; en çok da kabarık ve dantelli modeller ilgi görüyor. Daha şimdiden büyük bir satışa imza atan Pierre Cardin; gelinlik alanında bir numara olmaya devam ediyor. Eğer düğünde, müstakbel eşinizin yanına yakışmak ve adeta parıl parıl parlamak istiyorsanız, siz de markanın gelinliklerine mutlaka göz atın ve öyle karar verin.

pierre-cardin-askili-gelinlik-yeni

Kalın askılı ve sırt dekolteli Pierre Cardin trend gelinlik örneği… 

Pierre Cardin 2017 gelinlik modelleri içerisinde herkese uygun bir model muhakkak vardır. Straplez seviyorum ve dantel detayı olsun diyorsanız; bu tür modeli bu markada bulacaksınız. Sırt dekolteli ve kabarık seviyorum diyorsanız; bu modeli de yine Pierre Cardin farkıyla satın alabileceksiniz.

Pierre Cardin’in 2017 moda trendlerine göre tasarlamış olduğu en şık gelinlik tasarımlarına galerimizden göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git