Pierre Cardin Gelinlik Modelleri 2016

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri 2016 

Dünyanın önemli markaları arasında yer alan Pierre Cardin; evlenecek olan kızları ve kadınları da düşünüyor. Onlar için en güzel ve en modern gelinlikleri adeta baştan yaratarak tasarlayan marka; sıra dışı gelinlikleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Her bayanın tarzına ve zevkine uygun olan gelinlik modelini temin etmesine yardımcı olan bu marka; uygun fiyatlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Diğer markalarda ateş pahası olan gelinlik modelleri, Pierre Cardin sayesinde kadınların karşısında daha uygun fiyat aralıklarında yer almaktadır. 2016 yılına özel olarak oluşturduğu gelinlik modellerini görücüye çıkaran ve daha sonra da satışa sunan Pierre Cardin; daha yılın 2. Ayında bile birçok kadın tarafından tercih edilmiş durumda. Pierre Cardin gelinlik modelleri 2016 koleksiyonlarında; her kadının tarzına uygun olan modeli bulması mümkün olmaktadır. Farklı ve sıra dışı modelleri ile geniş bir kitle tarafından beğeni toplamayı başarmış olan marka; 2016 yılına özel olarak oluşturduğu gelinliklerde; farklı beden ölçülerini de kullanmayı ihmal etmemiştir. Bu sayede büyük beden giyinen kilolu gelin adayları da; istediği gelinlik modelini bu marka sayesinde satın alma imkanı elde etmektedir.

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

2016 yılına özel olarak tasarladığı gelinlik modelleri ile geniş bir kitle tarafından beğeni toplamış olan Pierre Cardin; dantelli, kabarık ve uzun gelinlikleri ile yine bu sene birçok kadının düğünde üzerinde yer alacağa benziyor. Gelin adaylarının aradıkları gelinlik modelini kolay bir şekilde bulmasına yardımcı olan marka; Pierre Cardin gelinlik modelleri 2016 tasarımları sayesinde maddi açıdan da cep yakmıyor. Herkes aradığı gelinliğe, bütçesine de uygun olacak şekilde sahip oluyor.

Straplez 2016 Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

Model açısından çeşitliliğin bayanların karşısına çıktığı yeni sezon Pierre Cardin gelinlik modelleri tasarımlarında; beden ölçüsü bakımından da farklılık yer almaktadır. Pierre Cardin gelinlik modelleri 2016 tasarımlarında; her bedenden kadının aradığı gelinliği bulması olanak dahilindedir.

Aşağıdaki galeride 2016 Pierre Cardin gelinlik modelleri fotoğrafları yer almaktadır arkadaşlar; tıpkı Pronovias gelinlik modelleri 2016 galerisi gibi bir galeri oluşturduk, teker teker fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri 2016 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Selim kara dedi ki:

    Guzel bir gelinlik modeli, elinize sağlık

Sayfa başına git