Payet Modası Davetlerden Sokağa Taştı

Payet Modası Davetlerden Sokağa Taştı

Payetli parçalar kadınların her daim ilgisini çekmiştir. Parlak ve dikkat çekici oluşları hanımları kendisine çekmekle kalmaz aynı zamanda her davette ve organizasyonda giymeye teşvik eder. Birkaç yıl öncesine göre payetlerin yeri sadece düğün ya da özel davetlerken artık kadınlar günlük kombinlerinde de payeti rahatlıkla kullanabiliyorlar. Mesela payet detaylı kazaklar ya da bluzlar giymekten çekinmezken, aynı parlaklığı eteklerinde hatta pantolonlarında bile tercih diyorlar.

Derin Sırt Dekolteli ve Yırtmaçlı Payetli Uzun Abiye Modeli

Her açıdan istedikleri ihtişamı payet ile yakalayabilen kadınları yarattığı son trend ise; sokak modasında kullanılıyor olması. V yaka beyaz bir t-shirt altına giyeceğiniz payetli mini bir eteği altına spor ayakkabı ya da mevsime uygun bir bot ile rahatlıkla kombinleyebilir hatta kendi gündüz şıklığınızı yaratabilirsiniz. Dünya modasına baktığınızda artık payetin şaşaalı büyük balo salonlarından çıkıp sokağa taştığını görebilirsiniz. Üstelik onu kendi tarzınızla snobe etmek ve daha da sporlaştırmak isterseniz; sadece t-shirtlerle değil, basic gömleklerle de pek tabi kombin edebilirsiniz.

Uzun Kollu Payetli Elbise Modeli

Stili ile milyonları peşinden sürükleyen ikonların giydiği parçaları takip ettiğinizde özellikle gümüş rengi payet etekleri siyah opak çoraplarla giydiklerini görebilirsiniz. Altına bir babet ya da kısa bir bot giyerek farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Kim bilir belki de başkalarına ilham kaynağı olabilir, hatta onları özgür seçimler yapabilmeleri konusunda yüreklendirebilirsiniz. Moda sizin için bir tutku ise yeni şeyler denemekten vazgeçmemelisiniz.

Payet modasının yer aldığı kıyafet ve elbiselere aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git