Partide Giyebileceğiniz Birbirinden Elegant 5 Kombin

Partide Giyebileceğiniz Birbirinden Elegant 5 Kombin
17 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 517 kez okundu.

Partideki en dikkat çekici bayanın kendisi olmak isteyenler doğru yazıya geldiniz. Sizlere birbirinden şık ve elegant 5 farklı kombin tanıtacağız. Bu kombinlerle kesinlikle herkesin gözü sizin üzerinizde olacak. Korktuğumuz tek bir konu var bu kombinleri taşımak. Ama biraz cesaret, doğru aksesuar ve güzel bir makyaj ile bunu yapacağınıza inanıyoruz.

Partideki en dikkat çekici kız ya da bayan olmak için en önemli kural nedir? Kendinden emin bir şekilde kombini taşımak… Ne demek istediğimi anlayanlarınız vardır herhalde. Hani bir partinin en dikkat çekici ve güzel kızı aynı zamanda da biraz iticidir ya… onu anlatmaya çalışıyorum. Yani kombini o havayla ve o özgüvenle taşımak gerekir. Dikkat çekici bayanların çoğu etrafındakilerin ne düşündüğüne aldırış etmeden hissettiğini yaşayan bayanlardır.

Teker teker kombinleri birlikte inceleyeceğiz. Kombinler hakkında yorumu olanlar tam olarak yazının sonunda yer alan gerekli alanları doldurarak yorumunu bırakabilir.

Kombinler hakkında değerlendirme yapmak için yorum bırakanlar lütfen kombin numarasını da yazınız.

#Parti Kombini 1 – Michelle Mason Siyah Abiye Kombini

michelle-mason-siyah-abiye-kombini

Michelle Mason tasarımı bir siyah abiye ile başlıyoruz. Elbise koyu siyah sayılmaz. Ayakkabı ise elbiseden bir kademe daha koyu gibi duruyor. Kombin el çantası ve zarif aksesuarlar ile tamamlanmış. Böyle elegant bir elbiseye uygun bir şekilde saçlar toplanmış ve sade bir saç modeli tercih edilmiş. Omuz dekoltesi ile ve aşağıda taraftaki yırtmacı ile elbise hareketli bir görünüm kazanmış. En Moda Box olarak bizim beğendiğimizi söyleyebilirim. 

Abiye Elbisenin Fiyatı: 1,351.00 TL

#Parti Kombini 2 – Alexander Wang Beyaz Abiye Kombini

alexander-wang-beyaz-abiye-elbise

Bu kombinde ise siyah ile beyazın müthiş uyumunu görüyoruz. Beyaz renkte mini bir abiye elbise ile siyah bilekten bağlamalı önü açık topuklu ayakkabı kombinlenmiş. Çanta seçimi oldukça sade ve elegant. Göze çarpan tek aksesuar sade bir bileklik. Saçlar toplanmış ve örgü yapılmış. Bizce gayet başarılı bir kombin.

Abiye Elbisenin Fiyatı: 2,400.00 TL

#Parti Kombini 3 – Michelle Mason Omuz Dekolteli Mini Abiye Kombini

michelle-mason-omuz-dekolteli-mini-elbise

Parti şimdi başlıyor. Parlement mavisi mi desek petrol mavisi mi desek bilemedik. Ama bildiğimiz birşey var. Hem hareketli hem de çok elegant bu elbise ile tüm parti sizi konuşabilir. Siyah topuklu ayakkabı ve çanta ile kombinlenen elbiseye uygun bir bileklik seçilmiş. Bu tarz hareketli ve dekolteli elbiselerde boşlukları bulunan bileklik modelleri çok güzel bir kombin oluşturuyor. 

Abiye Elbisenin Fiyatı: 2,250.00 TL

#Parti Kombini 4 – Nicholas Transparan Detaylı Siyah Abiye Kombini

nicholas-transparan-dantelli-abiye-elbise

Elbiseleri biraz detaylandırsak nasıl olur? Mesela transparan dantel detaylar ile biraz daha dikkat çekici hale getirmiş olur muyuz? Ne çok fazla ne de az, tam olarak olması gerektiği gibi bir denge sağlanmış. Elbisenin kendi yeteri kadar dikkat çekici olduğu için aksesuar kullanmak hiç düşünülmemiş. Bilekten bağlamalı zarif bir topuklu ayakkabı ile kombin tamamlanmış.

Abiye Elbisenin Fiyatı: 2,050.00 TL

#Parti Kombini 5 – Nicholas Siyah Abiye Kombini

nicholas-siyah-elegant-abiye-elbise

Bu kombinde özellikle elbisede bulunan yırtmaçların hatları ve topuklu ayakkabıda öne doğru uzanan hatlar mükemmel bir uyum oluşturmuş. Bayıldım diyebilirim. Omuz dekolteli müthiş. Zarif bir çanta ile elegant son seviyeye ulaşmış. Sizce?

Abiye Elbisenin Fiyatı: 1,220.00 TL

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git