Paramparça Nurgül Yeşilçay (Gülseren) Saç Modeli ve Saç Rengi

Star TV ekranlarında Pazartesi akşamları saat 20.00’da yayınlanan Paramparça dizisinin başrol kadın oyuncusu Nurgül Yeşilçay; gerek dizideki karakteri, gerek tarzı ve gerekse de saç modeli ile ön plana çıkmayı başarıyor. Paramparça Nurgül Yeşilçay saç stili; özellikle orta yaşlı bayanların daha alımlı ve daha genç görünmeleri adına tercih edebilecekleri bir model olmaktadır. Dizide Gülseren adı ile karşımıza çıkan güzel oyuncu; omuzlarını saran ve uçları kıvrımlı saçları ile çok tarz bir şekilde izleyici ile buluşuyor.

Paramparça Nurgül Yeşilçay (Gülseren) Saç Modeli ve Saç Rengi 16

Paramparça Gülseren saç modeli; koyu kahverengi tonlarında, ne tam uzun, ne de kısa, düz ama uç kısımlara doğru dalgalı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu saç stili; özellikle 30-35 yaşlarındaki bayanların daha genç ve daha tarz sahibi görünmeleri adına tercih edebilecekleri bir model olarak ön planda olmaktadır. Bayanlar bu saç modeli ile gerek günlük yaşantılarında, gerekse de özel gün ve gecelerde aradıkları şıklığı elde etmektedirler.

Paramparça Nurgül Yeşilçay (Gülseren) Saç Modeli ve Saç Rengi

Paramparça Gülseren saç rengi; koyu kahverengi tonlarında ön plana çıkarken, dizide güzel oyuncuyu zaman zaman açık kahverengi tonlarındaki saç modeli ile de gözlemliyoruz. Bu da oyuncuya ayrı bir hava katıyor. Saç stiline uygun olan giyim tarzıyla da dikkatleri çeken Nurgül Yeşilçay; bu şekilde bir bütün olarak aradığı şıklığı da elde ediyor ve izleyenleri etkisi altına alıyor.

Paramparça Nurgül Yeşilçay (Gülseren) Saç Modeli ve Saç Rengi 7

Aşağıda en güzel ve en tarz Paramparça Nurgül Yeşilçay (Gülseren) saç modeli ve saç rengi galerisi yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git