Paramparça Alina Boz (Hazal) Saç Modeli ve Saç Rengi

Özellikle son dönem sinema ve televizyon dünyasında öne geçen oyuncular arasında yer alan Alina Boz; Star TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Paramparça dizisindeki rolü ile de ön plana çıkmayı başarmaktadır. Dizide huysuz ve geçimsiz bir karakter olan Hazal’ı canlandıran güzel ve genç oyuncu Alina Boz; giyim tarzı ve saç modeli ile dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. Özellikle geçtiğimiz günlerde saçlarının bir bölümünü kazıttığı için ilgi odağı olan Alina Boz; dizideki saç stili ve güzelliği ile herkesi büyülüyor. Paramparça Hazal saç modeli; uzun, dalgalı ve kahverengi tonlarında karşımıza çıkıyor. Özellikle tek omzunun üzerinden saçlarını salan ve bu tarzı ile dizide birçok genç kıza idol olmayı başaran güzel oyuncu; dizinin çeşitli bölümlerinde farklı saç modelleri ile de ön planda olmaktadır.

Paramparça Alina Boz (Hazal) Saç Modeli ve Saç Rengi 7

Star TV’de izleyicileri ile buluşan Paramparça dizisi; genç ve dinamik oyuncuları ile izleyenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizide; Alina Boz gibi genç ve dinamik oyuncular da diziye ayrı bir hava katıyor. Paramparça Hazal saç rengi ile özellikle ön plana çıkarken; genç kızlar da dizi ile birlikte bu saç rengini sıklıkla tercih etmeye başladılar. Bu yaşında genç kızlara idol olmayı başaran Alina Boz; Hazal karakteri ile her ne kadar sempatik görünmese de, şıklığı ve saç stili ile ilgi odağı oluyor.

Paramparça Alina Boz (Hazal) Saç Modeli ve Saç Rengi 3

Siz de Paramparça Alina Boz saç stili ile aradığınız saç modeli ile istediğiniz gibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Paramparça Alina Boz (Hazal) Saç Modeli ve Saç Rengi 15

Sizin için Alina Boz’un saç modeli hakkında bir fikir sahibi olmanız adına; Paramparça Alina Boz (Hazal) saç modeli ve saç rengi galerisi dizayn ettik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git