Ortama Göre Renk Değiştiren Saç Boyası

Ortama Göre Renk Değiştiren Saç Boyası
24 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 475 kez okundu.

The Unseen’dan, Isıya Göre Değişen Saç Boyaları

Özellikle biz kadınlar, yaptırdığımız saç renginden çabuk sıkılıyoruz ve bir süre sonra başka bir renge saçlarımızı boyatmak istiyoruz. Ancak hem zaman, hem para, hem de saçların yıpranmaması açısından bu isteğimiz pek de mümkün olmuyor. Kadınların saç rengi konusunda kararsız olduğu gerçeğini göz ardı etmeyen bir İngiliz firması; harika bir buluşa imza attı.

Ortam ısısına göre 2 farklı renk arasında değişkenlik gösteren saç boyaları sayesinde kadınlar artık saçlarıyla daha fazla gündeme gelecek. 

İngiliz firması The Unseen; ortamın sıcaklığına göre, 2 farklı renk arasında değişen bir saç boyası icat etti. Sürekli saç renginden sıkılan ve bir anı bir anını tutmayan kadınlar için böyle bir buluş ortaya koyan The Unseen; Londra Moda Haftası ile birlikte bu boyaları görücüye de çıkardı. Farklı renk seçenekleri olan ve 2 farklı renk arasında değişen bu saç boyaları; saçlarınızın geçici olarak, ortam sıcaklığına göre farklı renklere bürünmesini sağlıyor.

Siyah-kırmızı, siyah-beyaz, gümüş-mavi, mavi-beyaz, siyah-sarı renk gruplarının yer aldığı bu saç boyaları; kalıcı bir hasara da neden olmuyor. Boyalar, birkaç kere saçlarınızı yıkadıktan sonra çıkıyor ve kalıcı bir etki de yapmıyor. Ortamın ısısına göre renk değiştiren kupa bardaklarda kullanılan teknoloji; toksik etkiden arındırılmış hali ile bu boyalarda kullanılıyor. Aynı zamanda; deriye zarar verebilecek olan bileşenler de bu boyada yer almıyor.

Henüz Satışı Yapılmıyor!

Firma kurucusu; henüz lisans sorunu ile uğraştıklarını ve ürünün etkilerini tam olarak ifade edemediklerini de dile getiriyor ve bu buluşun gençlerin teknoloji ve bilime yönelmeleri açısından da önemli bir fırsat olduğunu ifade ediyor. İlerleyen günlerde lisansın alınması ve ürünün satışa sunulmaya başlaması ile birlikte; bu konuya bir kere değineceğiz. Şimdi merakla, markanın bu üründe izleyeceği adımları bekliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git