Omuz Dekoteli Bluz Modelleri İle Herkesi Etkileyeceksiniz

Omuz Dekoteli Bluz Modelleri İle Herkesi Etkileyeceksiniz

2016 yazında değişen trendler arasında bluzlar ilk sırada yer alıyor. Eskiden fırfırlı ve sade bluzlar moda iken; bu yaz omuz dekolteli bluz modelleri moda oluyor. Özellikle genç kızların bu bluzları kot pantolonlarla kombin ederek sokak stilinde kendilerine yer edindiklerini görüyoruz. Üstelik şahane bir görünüm da bu bluzlarla ortaya çıkıyor. Tabi biraz vücut yapısının buna uygun olması, omuzların geniş ve esmer olması gerekiyor. Zira güneşten kavrulmuş omuzlarda bu bluzlar son derece çekici bir duruş sergiliyor ve ilgili bayanın etrafındakiler tarafından beğeni toplamasına yardımcı oluyor. Bu yazın moda olan omzu açık bluzlar içerisinde farklı beden aralıklarının yanı sıra, geniş bir renk kartelası da bulunuyor. Bu sayede herkesin hem vücuduna uygun olan, hem de beğendiği renkte bluzu satın alması kolaylaşıyor. Herkesin istediği omuz dekolteli bluzu bulması için piyasada birçok farklı firma bulunuyor. Bu da, fiyat aralıklarının gün yüzüne çıkması anlamına geliyor. Herkes bütçesine göre hareket ederek, maddi açıdan kendisini zorlamayacak olan bluzu bu şekilde satın alma imkanı elde ediyor.

Sarı 2016 Omuz Dekolteli Bluz Modeli

Omzu Açık Bluzlarla Birbirinden Şık Sokak Kombinleri

Omzu açık bluz modelleri sayesinde özellikle genç bayanlar sokak stili için farklı kombinler dizayn edebiliyorlar. En fazla tercih edilen kombinde; omuz dekolteli bluzun altına kot bir pantolon ve orta boy bir çanta tercih edilirken; ayakkabı seçiminde genelde spor ayakkabılar kullanıyor. Daha şık ve uzun boylu görünmek isteyen bayanlar ise; hafif topuklu yaza uygun renkte ayakkabıları seçiyorlar. Omuz dekolteli bluzlarla mini etekler de son derece şık bir stilin oluşmasına olanak tanıyor. Bu kombin aynı zamanda seksi bir görünümü de çağrıştırıyor. Şortlarla yapılan kombin de yine aynı şekilde dikkat çekiyor.

Omuz dekolteli bluz modelleri 2016 tasarımları sayesinde siz de eşsiz bir sokak stili oluşturacak ve herkesin dikkatini çekeceksiniz. Ama satın almaya karar vermeden önce modelleri galerimizden birer birer inceleyin ve istediğiniz bir markadan satın alın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git