Ofis İçin Kurtarıcı Kombinler

Ofis İçin Kurtarıcı Kombinler

Bu haftaki kombinimizde ofis ortamında çalışan bayanlar için 2 farklı stil hazırladık. Hazırlamış olduğumuz kombinler kurtarıcı kombin niteliği taşımaktadır. Bu ne giysem diye düşünme derdinden kurtularak, istediğiniz tarzı kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Siyah Etek-Gömlek/Bluz Kombini 

İster çalışma hayatında, isterse de günlük yaşamda olsun bir bayanın gardırobunda mutlaka siyah bir etek yer almalıdır. Boyunun pek fazla önemi yoktur, kısa ya da uzun tercih edilebilir. Ama iş yerinde etek boyunun diz hizasında olması daha uygun olacaktır. Siyah etek kombin edilmesi çok basit parçalar arasında yer almaktadır. Kombinlerken de şık bir gömlek ya da bluz ile tamamlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz bluz ya da gömleğin rengi çok önemli olmamakta, ancak beyaz tercih edilmesi durumunda; siyah ve beyazın uyumu yakalamış olursunuz. Yanı sıra topuklu bir ayakkabı ve bir kol çantası tercih edilebilir. Bu şekilde rahatlıkla ofis ortamında çalışabilirsiniz. Bu kombini günlük yaşama da uyarlayabilirsiniz. Eteğin boyu daha kısa olabilir, gömlek yerine de beyaz bir T-shirt tercih edebilirsiniz. Ayakkabı tercihinde ise eğer İlkbahar ve Yaz mevsiminde ise; bez ya da babet tarzı bir ayakkabı tercih edilebilir. Çanta da daha ufak olmalıdır bu kombinin günlük versiyonu için.

Siyah Elbise Kombini 

Siyah elbise ofis ortamı için en uygun kombini oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle bugün iş için ne giysem diye düşünmemek adına birçok kadın tarafından siyah elbise rahatlıkla tercih edilebilir. İş yerinde giyileceği için elbisenin boyunun çok kısa olmamasına dikkat ediyoruz. Diz hizasına kadar gelen ya da biraz üzerinde biten siyah askılı bir elbise ile ofis ortamı için en uygun kombini oluşturacaksınız. Bu kombinde bir ceket ve hafif topuklu ayakkabı tercih edilebilir.

Aşağıdaki galeride farklı ofis kombinlerini sizin için derledik, bir göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git