Nikah Şekeri Modelleri

Dünya evine girecek olan çiftler; bugüne adım atacakları geceyi kendileri belirlerler. Ya düğün ya da nikah yaparak dünya evine girerler. Bunun yanı sıra hem nikah, hem de düğün yapan çiftlerin olduğu da görülmektedir. Tabi bunun için biraz daha maddi olanakların elvermesi gerekmektedir. Maddi durumu pek yerinde olmayan ya da sadelikten hoşlanan çiftler; nikah yapmayı tercih ederler. Ancak nikah da en az düğün kadar maharetli bir organizasyondur. Nikah için davetli listesi, gelinlik, damatlık, nikah şekeri gibi detaylarının kesinlikle atlanmaması gerekmektedir. Yiyecek ve içecek servisi yapılmadığı için; davetliler için nikah şekeri daha fazla öneme sahiptir. Bu yüzden nikah şekerinin ve nikah şekerinin sunulacağı aparatın özel olarak seçilmesi gerekmektedir. İş sadece taze şekeri seçmekle de bitmez. Şekerin yer alacağı nesnenin de yine modern ve şık bir yapıda olması gerekmektedir. Birçok çift gelin ve damat adayını simgeleyen figürlerin yer aldığı nikah şekeri modelleri arasından bir seçim yapsa da; bu da son yıllarda sıradanlaşmaya başlamıştır. Bu yüzden daha sıra dışı fikirlerin ortaya atılması ve daha farklı tercihlerin dikkate alınması gerekmektedir. Farklılık arayan çiftler ve nikah töreninin uzun süre konuşulmasını isteyen gelin ve damat adayı; sıra dışı bir tercih yapmak zorundadır.

Nikah Şekeri Modelleri 13

Nikah şekeri modelleri; sade ve düz tercihlerin yanı sıra, daha gösterişli ve görkemli seçenekler ile çiftlerin karşısına çıkmaktadır. Özellikle bu konuda yüzlerce firmanın hizmet veriyor olması; gelin ve damat adayının karşısına birçok farklı seçeneğin çıkmasına yardımcı olmaktadır. İstediği gibi görkemli ve sıra dışı bir nikah törenine imza atmak isteyen çiftler; nikah şekeri seçimine gereken özeni göstermeleri durumunda; istedikleri gibi bir nikah töreni ile karşı karşıya kalacaklardır. Bu konuda oldukça hassas davranmak ve aylar öncesinden seçenekleri ince eleyip sık dokuyarak karar vermek gerekmektedir.

Nikah Şekeri Modelleri 15

Nikah şekeri seçimi esnasında çiftin karşısına çıkan nikah şekeri modelleri; uygun fiyat aralıklarında satışa çıkarılmaktadır. Hal böyle olunca herkesin aradığı nikah şekeri modelini uygun fiyata satın alması da mümkündür ve cepten fazla para çıkmamış olacaktır.

Sizin için en güzel nikah şekeri modelleri adlı galeri oluşturduk arkadaşlar; teker teker inceleyerek siz de eğer nikah yapmayı düşünüyorsanız en doğru kararı verebilirsiniz.

Etiketler:

Nikah Şekeri Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. candan dedi ki:

    merhabalar buradaki modelleri fiyatlarıyla birlikte mail adresime gönderirseniz seçmem daha kolay olur teşekkürler

Sayfa başına git