Nicki Minaj Saç Modeli ve Rengi

Nicki Minaj Saç Modeli ve Rengi 

Stili ve tarzı ile birçok genç kısa idol olan Nicki Minaj; 1982 doğumlu Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. 2010 yılında ilk stüdyo albümü olan Pink Friday; ABD’de Bilboard 200 listesinde zirveye oturdu ve başarılı şarkıcının bu andan itibaren hayran kitlesi bütün dünyada arttı. Özellikle çektirdiği seksi ve cesur pozlarla bilinen Nicki Minaj; giyim tarzının yanı sıra, tercih ettiği saç modelleri ile de ön plana çıkmayı başarıyor. The New York Times’ın bütün zamanların en etkili kadın rapçisi olarak gösterdiği Nicki Minaj; farklı saç stilleri ile genç kızlara idol olmaya devam ediyor. Nicki Minaj saç modeli; farklı stillerde karşımıza çıkıyor. Genelde saçlarını ortadan iki yana ayıran ve düz bir şekilde bırakan dünyaca ünlü isim; bazen de dalgalı saç modelini tercih ediliyor.

Nicki Minaj Kısa Sarı Saç Modeli

Nicki Minaj saç rengi ise; genelde siyah olarak karşımıza çıksa da, sarı tonlarını da sıkça tercih eden bir isim olmaktadır. Özellikle sarı saçlarının dip kısımlarını siyah yapması ya da sarı ile pembeyi kombinlemesi; Nicki Minaj’ın o kendine has tavrını açık bir şekilde ortaya çıkarıyor. Dünyanın en ünlü ve en seksi kadınları arasında yerini alan Nicki Minaj; zaman zaman kaküllü saç modellerini de tercih ediyor. Genel olarak düz saçlarla görmeye alışık olduğumuz ünlü isim; topuz saç modelini çok nadir de olsa özel gün ve gecelerde tercih ediyor. Ancak bu saç stili ile Nicki Minaj’ı pek sık görmemekteyiz.

En Güzel Nicki Minaj Saç Modelleri

Nicki Minaj saç stili arasından bir tercih yapacak iseniz; saçlarınızın bakımına önem vermeniz gerekiyor. Bu arada her zaman için yeniliklere açık ve kendinizden emin bir karaktere de sahip olmalısınız, zira sarı ile pembeyi kombin ederek bir saç oluşturmak, kadınların pek de alışık olmadıkları bir durum olmaktadır.

Aşağıdaki galeride en güzel ve en zarif Nicki Minaj saç modelleri ve renkleri adlı galeri yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git