Nicki Minaj Paris Moda Haftası’na Damgasını Vurdu

Nicki Minaj Paris Moda Haftası’na Damgasını Vurdu
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 576 kez okundu.

Nicki Minaj’dan Lil Kim’e Gönderme

Uzun süredir ses seda çıkmayan dünyanın en popüler isimlerinden olan Nicki Minaj; Paris’te gerçekleştirilen moda haftasında öyle bir şey yaptı ki, adeta gündeme bomba gibi düştü. Tek göğüs dekolteli büstiyeri ve meme ucundaki yapışkanıyla gündeme oturan Nicki Minaj; yine bütün dünyanın dikkatini çekmeyi başardı.

Nicki Minaj, bu stili ile Paris’te gerçekleştirilen moda haftasına damgasını vurdu.

Her zamanki gibi cesur bir tavır takınan Nicki Minaj’ın tek meme dekolteli büstiyeri ile katıldığı Paris Moda Haftası’ndaki bu görüntüsü; bizleri yıllar öncesine götürdü. Bazılarınız hatırlayabilir, 1999’da, MTV Video Müzik Ödülleri gecesinde; Lil Kim, tek meme dekolteli, mor renk, desenli ve transparan bir elbise giymişti. Nicki Minaj’ın Paris’teki moda haftasında giydiği tek meme dekolteli büstiyeri de, bize Lil Kim’i hatırlattı. Aynı şekilde tek meme ucundaki yapışkan detayı da gözlerden kaçmadı. İster istemez akıllara şu soru da geldi: Acaba Nicki, Lil Kim’i mi taklit etti?

Daha Önce Lil Kim Hakkında Konuşmuştu!

Daha önce Lil Kim de; 1999 MTV Video Müzik Ödülleri Gecesi’nde benzer bir stile imza atmıştı. Akıllara acaba Nicki; Lil’i örnek mi alıyor, yoksa ona nazire mi yapıyor sorusu geldi. 

2010 senesinde verdiği bir röportajda; Lil Kim ile alakalı konuşan Nicki Minaj, onunla ilgili bir sonu olmadığını ve ona karşı hep nazik davranmaya çalıştığını ifade etmişti. Ancak onun davranışlarının çok tuhaf bir hal aldığını savunan Nicki; iyice çekilmez bir insan olmaya başladı, sürekli laf atıyor ve yaptığı her şarkıda bana saldırıyor demişti.

İkilinin aralarındaki çatışma bu kez giydikleri benzer tasarımların ardından, alevlenerek devam edecek gibi görünüyor. 

Lil Kim hakkında 7 sene kadar öncesinde bu sözleri sarf eden Nicki Minaj’ın; Paris Moda Haftası’nda Lil Kim’in 1999’da giydiği tek memeli ve meme ucunda yapışkan olan elbiseyi anımsatan büstiyeri ise görenleri şaşırttı. Lil Kim’i mi örnek alıyor, yoksa ona göndermede bulunmak adına mı böyle bir kıyafet tercih etti bilinmez; ancak bu savaşın daha uzun yıllar süreceği aşikar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git