Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’nın Film Çekimleri Bitti

Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’nın Film Çekimleri Bitti
29 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.179 kez okundu.

Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’nın Film Çekimleri Bitti

Sinemaseverlerin merakla bekledikleri “İkimizin Yerine” adlı filmin çekimleri tamamlandı. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in paylaştıkları film; birçok sinemaseveri heyecanlı bir bekleyişe sürüklemişti. Nihayet filmin çekim seti bitti ve artık vizyon tarihini beklemeye başladı.

İkimizin Yerine Serenay Sarıya Nejat İşler

Pınar Bulut’un senaristliğini yaptığı, güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ve yakışıklı aktör Nejat İşler’in başrollerini paylaştıkları “İkimizin Yerine” adlı filmin çekimleri bitti. Umur Turahay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu film; küçük bir kasabada yetişen Çiçek ile bir edebiyat öğretmeni olan Doğan’ın aşkını ele alıyor. Beyazperdeye yansıtılacak olan filmin çekim sahneleri bitince artık herkes, filmin vizyona gireceği tarihi beklemeye başladı. Henüz filmin vizyon tarihi konusunda net bir açıklama yapılmazken; Haziran ayında filmin sinemada gösterime girmesi bekleniyor. Sinemaseverlerin büyük bir merakla bekledikleri aşk temalı filmde; duygusal sahnelerin ağırlıklı olduğu gelen haberler arasında yer alıyor.
İkimizin Yerine Sinema Filmi

Vizyon Tarihi Belli Değil

Moda haberleri bölümümüzde merakla beklenen ve ilgi ile takip edilen bütün konularda size bilgi vermeye devam edeceğiz. “İkimizin Yerine” adlı filmin vizyon tarihi belli olduğunda da gerekli açıklamayı sizlere yapacağız.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git