Natalie Portman Saç Modeli ve Rengi

Natalie Portman Saç Modeli ve Rengi

1981 doğumlu dünyaca ünlü sinema oyuncu Natalie Portman; tercih ettiği saç modelleri ile orta yaşlı kadınlara ve genç kızlara adeta ilham kaynağı oluyor. İlerleyen yaşına rağmen kusursuz güzelliği ile herkesi büyülemeye devam eden güzel ve başarılı oyuncu; bu alanda gösterdiği başarıyı, tercih ettiği saç stilleriyle de taçlandırıyor. Natalie Portman saç modeli; sinema filmlerinde, günlük yaşantısında ve özel davetlerde farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Bir bakıyorsunuz düz ve uzun saç modeli ile, bir bakıyorsunuz topuzlu saç modeli ile kameralara yansıyor. Ancak onu birçok kişi; Closer filmindeki ve Star Wars filmindeki saç stilleri ile tanıyor. Olgun bayanlar ise onun The Other Boleyn Girl adlı filmdeki anne karakteri ile tercih ettiği saç stiliyle biliyor. Filmlerde saç modellerinin yanı sıra, günlük yaşantısında tercih ettiği saç stilleri ile de bayanlara ilham kaynağı olan güzel ve başarılı oyuncu; saç rengi olarak ise farklı renkleri tercih etmeyi seviyor.

Saç Rengi Natalie Portman

Natalie Portman saç rengi de tıpkı saç modellerinde olduğu gibi farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Genelde kahverengi karışımlı tercih eden güzel oyuncu, saçlarını dalgalı yapmayı da seviyor. Onu özel törenlerde, özellikle de kırmızı halıda saçlarını toplanmış ve arkada topuz yapmış bir şekilde karşımızda buluyor. Siyah saç rengini de yine bu özel davetler için zaman zaman kullanıyor. Ancak güzel oyuncuya en çok yakıştırdığımız saç rengi; kahverengi ve bal karışımı olan renktir.

Natalie Portman Saç Modeli

Natalie Portman saç stili ile siz de onun gibi bir tarza bürünebilirsiniz. Ancak güzel oyuncunun nerelerde, hangi saç modellerini tercih ettiğini dikkatlice takip etmeniz gerekmektedir.

Aşağıdaki galeride Natalie Portman saç modeli ve rengi doğrultusunda hazırlamış olduğumuz resimler yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git