Moomooi’den Çiçekli ve Sebzeli 10 Harika Çizim

Moomooi Çiçekli Kızlar ve Sebzeli Kızlar Çizimi

Grey Goose, Patron, Cosmgirl, Pantone, Soho House gibi markalarla işbirliği yapan Moomooi; çizimlerinde kullandığı yöntemlerle herkesi kendisine hayran bırakıyor. Yaratıcı bir fikir ile farklı yöntemleri tercih eden moda tasarımcısı; çiçek desenleri ve sebzeleri çizimlerinde barındırarak, muhteşem tasarımlar ortaya koyuyor.

Küçük yaşlardan çizdiği resimleri; sebze ve meyvelerle daha hareketli bir hale getiren Moomooi; New York’ta bu yönde bir moda çalışması yapıyor. 

Birçok önemli marka ile çalışan ve ortaya koyduğu eşsiz tasarımlar ile dünyanın en önemli moda tasarımcıları arasında yer alan Moomooi; son dönemde çiçek ve sebzelerle oluşturduğu çizimleriyle dikkat çekiyor. Ne kadar yaratıcı olduğunu bu şekilde herkese gösteren Moomooi; kullandığı farklı yöntem sayesinde inanılmaz tasarımlara imza atıyor. Çiçekler, sebzeler ve akla gelmeyecek malzemelerle muhteşem bir sanat ortaya koyan dünyaca ünlü moda tasarımcısı; devrim niteliğindeki yöntemi ile özgünlüğünü bir kere daha kanıtlıyor. Çocukluğunda çizdiği resimleri daha canlı hale getirmek için kullandığı bu yöntemi; son dönemde New York’ta modaya farklı bir bakış açışı kazandırmak için tercih ediyor.

Moomooi’den Yaratıcı ve İddialı Bir Tarz

Sosyal medyada “Çiçek Kızlar” adıyla birçok moda takipçisinin dikkatini çeken Moomooi’nin çizimleri; özgün olduğu kadar, iddialı sanat eserlerini de karşımıza çıkarıyor. Sebzeleri, çiçekleri ve farklı malzemeleri bir arya getirerek, ortaya koyduğu eserleri ile gün içerisinde biraz olsun insanların yüzünde tebessüme yer vermeyi de amaçlayan Moomooi’nin en harika 10 çizimini aşağıdaki galerimize ekledik. Trend olan bu 10 çizim; dünyaca ünlü moda tasarımcısı Moomooi’nin ne kadar özgün, yaratıcı ve yeniliklere açık bir kişilik olduğunu açık bir şekilde gösteriyor. Bu sayede ününü bütün dünyaya yaymaya devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git