Mondi Yemek Odası Takımları 2016

Mondi Yemek Odası Takımları 2016 

Ev sahiplerinin evlerinde modern ve şık bir görünümü elde etmeleri adına özel olarak üretim yapan Mondi; hayatını yenilemek isteyen ev sahiplerinin tercih ettiği bir markadır. Sıra dışı tasarımları ile göz dolduran Mondi, aynı zamanda kalitesi ve uygun fiyat güvencesi ile de birçok ev sahibini etkilemeyi başarmaktadır. Evin her bölümü için ayrı ayrı takımları satışa sunan Mondi; yemek odalarını şık ve modern bir görünüme kavuşturmak isteyen ev sahiplerine de yardımcı olmaktadır. 2016 yılına özel olarak tasarladığı yemek odası takımları ile şuan için alıcılarının karşısına çıkan marka; her ev sahibinin istediği gibi bir yemek odasına sahip olmasına olanak tanımaktadır. Mondi yemek odası takımları sayesinde siz de istediğiniz görünümü kolay bir şekilde elde edecek ve misafirlerinizi en güzel sofrada ağırlayacaksınız. Mondi yemek odası takımları 2016 tasarımları içerisinde; her ev sahibinin tarzına göre seçim yapması adına birçok farklı seçenek yer almaktadır. Her ev sahibi Mondi’nin yemek odaları arasından seçim yaparken; hem tarzına, hem de evinin yemek odası bölümüne göre bir tercihte bulunmaktadır.

Yeni Mondi Yemek Odası Takımları 2016

Mondi yemek odası takımları 2016 tasarımları arasından seçim yapacak bir ev sahibi, evin bu bölümüne renk açısından uyacak olan yemek masalarını tercih etmelidir. Aynı zamanda yemek masasının boyutu ve kaç kişilik olduğu da önemli bir noktadır. Zira evinizin yemek odası bölümü küçük ise 4 kişilik ya da 6 kişilik yemek masalarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra açılıp kapanabilen ve az yer kaplayan yemek masaları da küçük yemek odaları için uygun bir seçim olacaktır. Eğer ki yemek odanızın alanı fazla ise; daha büyük boy yemek masalarını rahatlıkla tercih edebilir ve evinizde aynı anda onlarca kişiyi yemeğe davet edebilirsiniz. Özellikle Ramazan Ayı’nda iftar verecek olan ev sahipleri için bu tür masalar bulunmaz bir fırsat olacaktır.

Mondi Renkli Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2016

Mondi Yemek Odası Fiyatları 2016 

Mondi yemek odası takımları 2016 koleksiyonlarında; açık renk ve koyu renk olmak üzere farklı renk seçeneklerinde birçok farklı yemek odası takımı yer almaktadır. Fiyatları da son derece uygun olan yemek odaları sayesinde kimsenin bütçesine maddi açıdan bir zarar gelmemektedir. Tıpkı English Home oturma odası takımları fiyatlarında olduğu gibi, Mondi’nin 2016 model yemek odalarında da fiyatlar oldukça esnek bir yapıdadır.

En güzel ve en şık 2016 Mondi yemek odası takımları galerisi aşağıdadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git