Moda Üzerine Değerlendirmeler #1

Moda Üzerine Değerlendirmeler #1
30 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 920 kez okundu.

Öncelikle merhaba, ben Sema ve enmodabox.com üzerinde yeni bir yazı dizisi ile karşınızda olacağım. Yazılarımda günlük yaşantımızda karşılaştığımız moda üzerine doğru ve yanlışları, yeni moda trendlerini ve moda üzerine görüşlerimi sizlerle paylaşacağım. Umarım yorumlarınızla katkıda bulunursunuz.

Yaz aylarının En Önemli Aksesuarı Güneş Gözlükleri

Yaz ayları yaklaşıyor ve özellikle bayanların en sevdiği aksesuarlardan birisi olan güneş gözlükleri yeni modelleri ile karşımıza çıkıyor. Benim de yaz aylarında en sevdiğim aksesuarlardan birisidir güneş gözlüğü. Ve tabi ki ayak bileğine takılan aksesuarlar! Son yılların en büyük modası kesinlikle. Pantolon boyları hafif kısaldı ve ayak bilekleri ortaya çıktı. Bu da aksesuar gereksinimini ortaya çıkardı. Bu yüzden daha renkli kombinler oluşturabiliyoruz artık.

Özellikle kumsallarda ayak bileğine takılan bilezikler çok büyük bepeni topluyor. Her yerden bulmanız mümkün. Ayak bileğinde takılan aksesuar iplerde çok güzel bir görünüm oluşturuyor.

Neyse biz güneş gözlüğü konusuna dönüş yapalım!

Öncelikle hala damla model güneş gözlüğü kullanan varsa lütfen bir yere kaldırın ve mümkünse bir daha ortaya çıkartmayın. Birşeyin modası ne zaman mı biter? Tabi ki kötü sergilenmeye başlanıncaya kadar. İlk başta çok güzel bir kullanıma sahip olsa da zamanla herkesin elinden düşmeyen bir model olması ve kötü sergilenmesi moda takipçilerini farklı modellere itti. Geçen yıl kemik modeller çok moda olsa da artık daha özgün modeller ortaya çıkmaya başladı. Özellikle son dönemlerde küçük ve yuvarlak camlı güneş gözlükleri çok moda. Tabi kemik güneş gözlük modeli de daha bir evrimleşerek kendine yer edinecek.

Bu yazın trendi üst çerçevesi yüksek güneş gölükleri olacak. Güneş gözlüğü almayı düşünenler var ise aşağıda bir kaç model paylaşıyorum.

2016 trend güneş gözlükleri

Bu modellere bayıldım. Kesinlikle bu yaz çokça göreceğimiz modeller arasında yer alacak.

güneş gözlüğü önerim 1

Siyah ve altın rengi çerçevelerde birbiri ile çok uyumlu oluyor. Bir diğer favorim diyebilirim.

dior güneş gözlüğü

Dior markası bu yaz için çok güzel bir tasarım yapmış. Hem yeni tasarım hem de parlak renkli camları ile kesinlikle tercih edebileceğiniz bir model.

güneş gözlüğü önerim 2

Kalın çerçeve kullanmaktan hoşlanmayanlar için yeni trend ve ince çerçeveli bir önerim.

elegant görünüm

Elegant bir görünüm sergilemek isteyenler için tavsiye ediyorum. Özellikle çalışan bayanlar ciddi günlerde bu modeli kullanabilirler.

İlk yazımda güneş gözlükleri hakkında bir yazı yazmak istedim. Belki de çok sevdiğim içindir. 🙂 İkinci yazım için düşünmeye başladım bile. İkinci yazımda görüşmek üzere…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git