Moda Dünyasının Yeni Akımı, Topuklu Terlikler

Moda dünyasında her geçen gün yeni bir trend gündeme geliyor. Bayanlar da yeni trendlere hızlı bir şekilde ayak uydurmaya çalışıyor. Son zamanlarda bayan erkek herkes tarafından rağbet gören terlik modasına şimdi de topuklu terlikler eklendi.

Bayanların birçok bulabileceği topuklu terlikler için bir servet ödediğini söyleyebiliriz. Özellikle Gucci ve Chanel markaları bu trendin liderleri arasında gösteriliyor.

Bu yazıda daha çok Chanel marka topuklu terlikler ve fiyatları üzerinde duracağız. İngilizcede Heeled Mule olarak tanımlanan topuklu terlikler, iş günlerinizde dahi tercih edebileceğiniz bir elegantlığa sahip.

“Mule” olarak tanımlanan bizde de daha çok şıpıdık terlik olarak geçen terlikler aslında yeni bir moda da sayılmaz. 1950’li yıllarda Marilyn Monroe da tercih etmişti ve o zaman da büyük bir moda trendi olmuştu. Şimdilerde ise topuklu olanları moda olmaya başlamış durumda.

Her sezon bir aksesuarın trend olduğunu görüyoruz. Bu sezon da topuklu terlikler çok moda.

chanel-marka-topuklu-terlik

Birbirinden farklı renklere sahip olan Chanel marka topuklu terliğin fiyatı ise 1,100.00 $ olarak etiketlenmiş.

Topuklu terlikleri nasıl kombinlerim sorusunu kendinize soruyorsanız aşağıda yer alan galeriden fikir sahibi olabilirsiniz. Chanel topuklu terliğin 3 farklı rengi bulunuyor. Bunlar; düz siyah, siyah beyaz ve bej beyaz renkleridir.

Moda haftalarında da birçok marka topuklu terlik modellerine yer verdi. Önümüdeki dönemde raflarda daha sık görebiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git