Michael Kors’tan Akıllı Saat Modelleri

Michael Kors’tan Akıllı Saat Modelleri
9 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 798 kez okundu.

Michael Kors’tan Akıllı Saat Modelleri

Moda alanında ortaya koyduğu başarılı çalışmalarla göz dolduran Michael Kors; bu kez akıllı saatleriyle gündeme bomba gibi oturdu. Akıllı saat pazarına giriş yapan dünyaca ünlü marka; Access adını verdiği akıllı saatlerle teknoloji alanında da başarı elde etmeye çalışacak. 2 farklı modelden oluşan Access adı verilen bu akıllı saatler; cinsiyete göre farklılık gösteriyor. 2 farklı model olarak üretilmesinin sebebi de tamamen bu. Ürettiği saat modelleri ile akıllı saat pazarına müthiş bir başlangıçla girmeyi hedefleyen dünyaca ünlü marka; çantalarında ortaya koyduğu başarıyı burada da yakalamak istiyor.

michael-kors-akilli-saat

Michael Kors’tan 2 Farklı Saat

Erkekler için Dylan adı verilen bir model tasarlamış olan Michael Kors; bu şekilde maskülen bir hava yaratmayı amaçlamış. Feminen bir tasarıma sahip olan ve Bradshaw adı verilen saat ise; bayanlar için bulunmaz bir fırsat. Görsel açıdan da muazzam bir duruşa sahip olan Bradshaw; tam da gösterişi seven bayanların isteyeceği tarzda. Boyutları birbirine benzeyen  bu 2 saat modelinin görünüşleri ise birbirinden farklı olmakta.

Michael Kors imzası taşıyan bu akıllı saatlerin en önemli özelliği; istenildiği zaman arayüzünün değiştirilebilmesi oluyor. Tamamen kullanıcı dostu olan bu saatler; kıyafete göre ayarlanabiliyor. Örneğin; iş kıyafetine göre farklı bir arayüzü bulunan bu saatlerin; günlük gezmeler için bu konsepte uygun arayüzü de bulunuyor. Sportif giyinenler de yine istedikleri gibi saatin arayüzünü değiştirebiliyorlar. Moda alanında ortaya koyduğu başarılı çalışmaları saat modellerinde de amaçlayan Michael Kors; birden fazla seçeneği, rengi ve tuşu da tasarımlarında barındıracağını belirtti.

michael-kors-akilli-saat-modeli

Kıyafete Göre Arayüz Farkı

320*290 piksel çözünürlüğü bulunan Michael Kors akıllı saat modellerinde; Snapdragon 2100 işlemci bulunuyor. Saatlerin kombine göre ayarlanabilmesi ve her konsepte göre farklı arayüzünün bulunması; moda alanında geniş yankı uyandıracak gibi görünüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git