Metalik Pileli Eteklerle En Güzel 7 Sonbahar Kombini

Metal Plise Eteklerle Birbirinden Güzel Sonbahar Kombinleri 

Bilindiğiniz üzere bundan yaklaşık 1 ay kadar öncesinde gardıroplarımızı Sonbahar ve Kış mevsimi için elden geçirmeye başlamıştık. Yazın sıcak günlerinin ardından ani gelen serin havalarla birlikte artık kombin yaparken daha farklı parçaları bir araya getiriyoruz. Gardırobunuz yenilemeyen ve zamansız yakalananlar bu konuda güçlük çekerken; bizi takip edip, sezona uygun olacak şekilde gardırobunu yenileyen hanımlar zorluk çekmeden kombinlerini birer birer sıralıyorlar. Şimdi sizlere Sonbahar için bir başka kombin önerisinden bahsedeceğim. 7 farklı kombin sayesinde; Sonbahar için uygun bir stil oluşturma fırsatı bulacaksınız. Bu kombinlerde ön plana çıkan parça; pileli etekler olacak. Pileli eteklerle oluşturacağımız 7 farklı kombinle birlikte modern ve şık görüneceksiniz.

sonbahar-metalik-pileli-etek-kombini

Plise Eteklerle Harika Kombinler

Bazı bayanlara pileli etek modelleri çok yakıştığından harika bir görünüm sunuyor. Ancak bu etekler bazılarında ise acayip kötü bir görüntü içeriyor. Bu tür etekler giymesi ve kombin edilmesi zor etekler olduğundan; stil oluşturacağınız esnada titizlikle hareket etmelisiniz. Özellikle sokaklardaki bayanların oluşturdukları plise etek kombinlerini dikkate alabilirsiniz. Gözünüze hoş gelen kombinlerde; plise eteklerin nasıl meç edildiğine bakın ve ona göre siz de kombininizi oluşturun.

Bana göre metal görünüme sahip olan plise etek modellerini kombin etmek bayağı bir kolay. Çünkü bu tür etekleri basit bir üst, yakalı bir bluz ile rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Bu da; üst giyim parçası seçerken, fazla zorluk çekmeyeceğiniz anlamına geliyor. Eğer kışın havanın aşırı soğukluğunu hissediyorsanız; kombinlerde üst giyim parçası olarak, kazakları tercih edebilirsiniz. Çanta seçiminde ise; büyük boy çantalardan uzak durmanızı ve daha ufak boylardaki çantalara yönelmenizi tavsiye ederim. Bu şekilde aksesuar noktasında da en doğru kararı vermiş olur ve Sonbahar için en tarz kombini elde edersiniz.

Aşağıdaki galeride sizin için hazırlamış olduğumuz en güzel 7 Sonbahar pileli etek kombini yer alıyor, fikir sahibi olmak adına bu görsellere de göz atabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git