Met Gala 2016’nın En Şık Kadınları

Met Gala 2016’nın En Şık Kadınları

Aylardır merakla beklenen Met Gala 2016; 1 hafta önce yapıldı. Ünlülerin kırmızı halı geçidine sahne olan Met Gala 2016’da; farklı tasarımlar ön plandaydı. Met Gala’da bu yıl ünlülerin hangi tasarımları tercih ettiğini www.enmodabox.com olarak araştırdık ve en şık ünlüleri sizin için seçtik.

Lady Gaga Versace Tasarımı

Met Gala 2016’da kırmızı halıda boy gösteren dünyaca ünlü yıldızlar; en çekici ve sıra dışı tasarımları tercih ettiler. Farklı moda devlerinin tasarımları ile bu özel gecede sahne olan yıldız isimler; giydikleri cesur ve parıltılı kıyafetler ile herkesi etkilemeyi başardılar. Biz de bu özel gecede en şık ve en zarif görünüme sahip olan ünlü isimleri araştırdık ve galerimizde yer verdik. Adriana Lima’nın farklı bir kombin ile bu özel gecede yer alması bizi bir hayli şaşırttı. En çok dikkat çeken isimler ise; Emma Watson(giydiği uzun siyah elbise ile), Taylor Swift(giydiği kısa pullu metal elbise ile), Rita Ora(giydiği tüylü, parıltılı ve dekolteli gümüş elbise ile), Karlie Kross(giydiği beyaz, hoş kesim ve dekolteli elbise ile) ve Lady Gaga(her zamanki gibi kendisine has, cesur kombini ile) oldu.

İşte Met Gala 2016 gecesinden oluşturdukları stil ile en fazla ilgimizi çeken ve en şık görünüme sahip olan dünyaca ünlü isimler…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git