Medcezir Serenay Sarıkaya (Mira) Saç Modeli ve Saç Rengi

Efsane dizi Medcezir’de Mira Beylice rolü ile hafızalara kazınan Serenay Sarıkaya; dizideki tarzı, kostümleri, giyimi, hareketleri ve saç modeli ile herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştı. İzlenme rekorları kıran dizide Mira Beylice rolünde görev alan Serenay Sarıkaya’nın dizideki saç stillerini teker teker inceledik. Medcezir Serenay Sarıkaya saç stili; farklı bölümlerde, farklı modelleri ile karşımıza çıkmıştı. Kimi zaman kumral saçlarını düz bırakan, kimi zaman kıvırcık yapan, kimi zaman yanlarına maşa ile dalga atan güzel oyuncu, kimi zaman da Helenistik bir tarz ile karşımıza çıkıyordu. Bazı bölümlerde; özellikle de davetlerin, partilerin, yılbaşı gecesinin ve özel günlerin dizide olduğu bölümlerde, saçlarını topluyor ve tepede topuzlu bir model ile izleyicilerin karşısında oluyordu.

Medcezir Serenay Sarıkaya (Mira) Saç Modeli ve Saç Rengi 13

Medcezir dizisindeki rolü ile hafızalara kazınan ve genç kızların idolü olan Serenay Sarıkayı’yı hemen hemen herkes Mira ile beğendi. Medcezir Mira saç modeli; dizide farklı şekillerde karşımıza çıkarken; dizide güzel oyuncunun en fazla tercih ettiği model ise, saçlarının uçlarına ve yanlarına maşa ile dalga atarak oluşturduğu model oldu. Bunun yanı sıra birçok farklı modeli de dizide uygulayan güzel oyuncu; Helenistik tavrı, topuzlu saç modeli, dağınık saçları, kıvırcık ve düz saçları ile genç kızları bir hayli imrendirdi. Kostümleri, giyimi, tarzı, aksesuar seçimi ve hareketleri de yine genç kızları kıskandıracak cinstendi.

Medcezir Serenay Sarıkaya (Mira) Saç Modeli ve Saç Rengi 9

Serenay Sarıkaya; Medcezir Mira saç rengi ile de herkesin ilgisini çekerken, kumral saçlarını savurduğu sahneler herkesin ilgisini çekti. Buğday tenli oyuncuya bu saç rengi gerçekten de çok yakışıyor.

Medcezir Serenay Sarıkaya (Mira) Saç Modeli ve Saç Rengi 2

Sitemize sizin için Medcezir Serenay Sarıkaya (Mira) saç modeli ve saç rengi galerisi ekledik; aşağıdan galeriye ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git