Medcezir Mira Bindallı Modeli

Mira Modeli Bindallılar

Medcezir dizisinde Mira karakteri ile herkesin gönlünde taht kurmayı başarmış olan Serenay Sarıkaya; rolü gereği kına gecesinde bindallı da giymişti. Hala gelin adayları Mira’nın giydiği bindallı modelini tercih ediyor. Dizideki kıyafet ve elbiseler oldukça popüler bir hal almıştı. Mira bindallı modeli de bundan nasibini aldı ve dizinin bitmesinin üzerinden 2 yıl geçmiş olmasına rağmen, hala Mira’nın dizide rolü gereği giymiş olduğu bindallı modeli birçok kişinin seçimi oluyor.

Mira model bindallı

Mira bindallı modeli beyaz dantelli bir elbisenin üzerindeki lacivert ve altın yaldız işlemeli tasarımı ile dikkat çekiyor. Oldukça şık görünen bu tasarım ön kısımdan bakıldığı zaman hoş işlemeleri ve beyaz dantel elbisesi ile büyük bir beğeni topluyor. 2017 yazında evlenecek olan ve düğünden önceki son özel gece olan kına gecesinde bindallı giyecek olan gelin adayları da, adeta Mira ile özdeşleşen bindallının arayışına giriyorlar. Gösterişli yapısı, modern duruşu ve asaleti temsil eden tasarımı ile gelin adaylarının ilgi odağı olan Mira bindallı tasarımını siz değerli okurlarımız için görsel detaylar ile birlikte karşınıza çıkarıyoruz. Galerimizdeki resimlere bakarak, Mira bindallısı ve farklı renk seçenekleri ile aynı bindallının değişik versiyonları hakkında fikir sahibi olacaksınız.

Medcezir Mira bindallı modeli

Mira bindallı modeli ile siz de bu yaz düğününüzden önceki son özel davette herkesin bakışlarını üzerinizde toplayabilirsiniz. Modern ve asil duruşu ile gelin adaylarının harika bir görünüme kavuşmasını sağlayan bu bindallının farklı renk seçenekleri de yer almaktadır. Mira gibi siz de lacivert bindallıyı tercih edebilir ya da farklı renklere yönelebilirsiniz. Kırmızı, bordo, pembe ve mor; Mira bindallı modelinin farklı renk seçenekleri arasında yer alıyor. En beğendiğiniz renk bindallı ile siz de kına gecenize damga vuracak ve uzun yıllar unutamayacağınız bir geceye imza atacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git